Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 01.09.2017 13:46
Square Enix na TGS 2017. Streamy i zapowiedzi gier
370V

Square Enix na TGS 2017. Streamy i zapowiedzi gier

Square Enix pojawi się oczywiście we wrześniu na tegorocznych targach Tokyo Game Show. Firma ujawniła swoje plany - możemy spodziewać się całkowicie nowych zapowiedzi oraz regularnych transmisji.

Square Enix ma się ostatnimi czasy całkiem dobrze, zasługą czego jest Final Fantasy XV. Wciąż jednak jeśli chodzi o nadchodzące premiery, niewiele o nich wiadomo. W przypadku Kingdom Hearts 3 wciąż nie znamy daty premiery, choć materiałów w rozgrywki było całkiem sporo. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku Final Fantasy VII Remake, który pokazał się na niewielu materiałach.

Final Fantasy XV może doczekać się kolejnej gry

Japońska firma Square Enix ogłosiła, że pierwsza transmisja odbędzie się 21 września o godzinie 3:30 naszego czasu polskiego. Być może w tym czasie doczekamy się całkiem nowych zapowiedzi.

Square Enix na TGS 2017. Transmisja przygotowana na 21 września

Kolejna transmisja odbędzie się 23 września w nocy o 3:45. W jej trakcie możemy spodziewać się wiele zwiastunów, podsumowania dotychczasowych wydarzeń dotyczących Final Fantasy XV czy ogłoszeń związanych z Dragon Quest X oraz Dissidia Final Fantasy NT (przypominamy, że tej gry odbywa się teraz zamknięta beta, zalecam więc sprawdzenie skrzynek e-mail).

Square Enix na TGS 2017. Transmisja przygotowana na 23 września

W podobnym czasie odbywać się będzie transmisja ze studia. Ta transmisja potraktuje o mniej znanych projektach. Możemy spodziewać się Lost Sphear, Project Octopath Traveler czy Final Fantasy Record Keeper.

Square Enix na TGS 2017. Transmisja ze studia przygotowana na 23 września

Na datę 24 września firma przygotowuje kolejną transmisję. Ta rozpocznie się o 2:45 w nocy czasu polskiego i potraktuje o Secret of Mana, Dragon Quest X czy znów Dissidia Final Fantasy NT.

Square Enix na TGS 2017. Transmisja przygotowana na 24 września

W podobnym czasie odbędzie się kolejna transmisja ze studia, podczas której usłyszymy o mniejszych projektach jak Final Fantasy Brave Exvius czy Mobius Final Fantasy.

Square Enix na TGS 2017. Transmisja ze studia przygotowana na 24 września

Wzmianek o Final Fantasy VII Remake czy Kingdom Hearts 3 niestety nie ma, ale być może Square Enix szykuje niespodziankę. Ja chciałbym w końcu dowiedzieć się choćby tego, w którym kwartale przyszłego roku możemy spodziewać się Kingdom Hearts 3, o nowej wersji "siódemki" nie wspominając.

Źródło: http://www.dualshockers.com/square-enix-tokyo-game-show-schedule/

Tagi: 2017 Square Enix tgs tokyo game show wideo

Nie przegap