Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 31.08.2017 18:22
Life is Strange: Before the Storm. Jedna osoba potrafi zmienić całe życie
266V

Life is Strange: Before the Storm. Jedna osoba potrafi zmienić całe życie

Life is Strange: Before the Storm otrzymały emocjonalny materiał w formie otwartego listu do najlepszego przyjaciela. Twórcy świętują w ten sposób premierę pierwszego odcinka przygotowywanej przez nich historii.

Life is Strange: Before the Storm ponownie zabierze nas do miasteczka Arcadia Bay, ale opowie historię mającą miejsce przed wydarzeniami z poprzednika. Zniknie więc mechanika cofania czasu i podjętych przez nas decyzji nie będziemy w stanie cofnąć. Otrzymamy za to możliwość pyskowania.

Life is Strange: Before the Storm na emocjonalnym zwiastunie premierowym

Life is Strange: Before the Storm doczekało się ciekawego materiału. Twórcy wychodzą z założenia, że każdy z nas posiada specjalną osobę. Taką, której obecność odmieniła nasze życie. Tego typu relacja ma łączyć Chloe i Rachel, czyli główne bohaterki gry. Nowe wideo przedstawia otwarte listy ludzi adresowane do swoich najlepszych przyjaciół.

Life is Strange: Before the Storm - list otwarty

Life is Strange: Before the Storm zadebiutowało dzisiaj na rynku. W PS Store pobierzecie pierwszy odcinek z trzech zaplanowanych. Kosztuje on 25 zł. Czwarty odcinek jest zarezerwowany dla osób kupujących wersję Deluxe i pozwoli ponownie wcielić się w bohaterkę pierwszej odsłony gry.

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: Deck Nine Games Life is Strange: Before the Storm playstation 4 Square Enix wideo

Nie przegap