Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 30.08.2017 20:35
Destiny 2. The Curse of Osiris- poznaliśmy pierwsze szczegóły DLC?
834V

Destiny 2. The Curse of Osiris- poznaliśmy pierwsze szczegóły DLC?

Destiny 2 otrzyma mnóstwo płatnych dodatków DLC - wiedzieliśmy o tym już od jakiegoś czasu. Teraz prawdopodobnie poznaliśmy pierwsze szczegóły jednego z nich. To miałoby zadebiutować stosunkowo szybko po premierze i zabrać nas na nową planetę.

Destiny 2 ma być stale rozwijane przez twórców. Activison oddelegowało nawet dodatkowe ekipy, aby wspomagały Bungie przy tworzeniu nowej zawartości. Możemy być pewni, że tytuł doczeka się niejednego DLC. Wydawca chce mieć pewność, że gracze nie będą narzekać na nudę i monotonnie.

Destiny 2 - czym właściwie jest ta gra?

Destiny 2 nie zadebiutowało jeszcze na rynku. Wielka premiera odbędzie się 6 września, ale być może poznaliśmy własnie szczegóły pierwszego rozszerzenia DLC. Źródła Kotaku donoszą, że to miałoby nosić nazwę "The Curse of Osiris" i pojawić się na rynku już w grudniu - trzy miesiące względem premiery samej gry.

Destiny 2 w ramach "The Curse of Osiris" ma nas zabrać na planetę Merkury i zaoferować nową lokację społecznością Lighthouse. Miejsce to mogliśmy odwiedzić już w pierwszym Destiny. Historia dodatku skupiałaby się na ratowaniu Ozyrysa. Ten był już wspominany w historii gry, ale nigdy nie widzieliśmy go na własne oczy. Warto odnotować, że rozszerzenia mają być tym razem większe i lepiej rozplanowane.

Destiny 2 - zwiastun "Czym jest Destiny 2?"

Źródło: http://kotaku.com/sources-destiny-2s-first-dlc-will-star-osiris-add-a-n-1798630605

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 dlc playstation 4 The Curse of Osiris wideo