SKLEP
Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 28.08.2017 17:38
Knack 2 z zabawną reklamą i świetnie wyglądającą rozgrywką
527V

Knack 2 z zabawną reklamą i świetnie wyglądającą rozgrywką

Knack 2 może wyrosnąć na cichy hit tego roku. Każdy kolejny materiał udowadnia, że twórcy tym razem okiełznali potencjał tkwiący w uniwersum i głównym bohaterze. Zapowiada się ogromny skok jakości względem nieudanego poprzednika. Zobaczcie zresztą sami.

Knack 2 naprawi wszelkie bolączki poprzednika. Nie ma co się oszukiwać - pierwsza część była najzwyczajniej w świecie słaba. Mówili o tym twórcy, którzy zdradzili, że większość problemów wynikła z pośpiechu. Platformówki było tam tyle co kot napłakał, a rozgrywka przypominała ubogą wariację God of War w klimatach dla młodszych odbiorców. Teraz na szczęście będzie inaczej.

Knack 2 - kooperacja prosta jak nigdy dotąd

Knack 2 zaoferuje dużo więcej skakania po platformach i etapów zręcznośćiowych. Sama walka zostanie mocno rozbudowana i nie będzie sprowadzona do powtarzania w kółko jednego ciosu. Bohater otrzyma drzewko umiejętności oraz szerszy arsenał ataków. Tym razem dostaniemy też pełnoprawny tryb kooperacyjny. Poniżej możecie obejrzeć długie nagranie. Wygląda to naprawdę super i widać, że twórcy nie rzucają słów na wiatr. Zabawa faktycznie sprawia wrażenie dużo przyjemniejszej i bardziej różnorodnej.

Knack 2 - rozgrywka

Tytuł zadebiutuje na rynku w dniu 5 września. Warto także odnotować, że będzie sprzedawany za niższą cenę, którą ustawiono na poziomie około 150 zł. Gracze ze Stanów Zjednoczonych mogą już podziwiać reklamę telewizyjną reklamującą Knack 2. Ta przedstawia jak główny bohater rozprawia się z orkami i wzbudza strach w ich szeregach. Wszystko oczywiście utrzymane w żartobliwym tonie.

Knack 2 - reklama telewizyjna

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: knack 2 playstation 4 Sony Interactive Entertainment sony japan studio wideo