Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 28.08.2017 15:29
Uncharted Zaginione Dziedzictwo na szczycie w UK
634V

Uncharted Zaginione Dziedzictwo na szczycie w UK

Uncharted Zaginione Dziedzictwo pojawiło się w zeszłym tygodniu i tak jak można było się spodziewać przyjęło się świetnie. Tym samym nowy Crash Bandicoot nie jest już na szczycie.

Uncharted Zaginione Dziedzictwo to mała odskocznia od głównej serii z Nathanem w roli głównej. Tym razem mamy do czynienia z Chloe, której towarzyszy Nadine. Jak wynika z recenzji to bardzo dobry miks wszystkiego za co lubimy serię, ale wychodzi na to, że nie każdemu przypadnie do gustu nowy duet, a co więcej niektórzy mogą już poczuć przesyt. No tak, co za dużo to niezdrowo.

Crash na PS4 na szczycie w ubiegłym tygodniu

Od momentu kiedy zadebiutowała kolekcja trzech pierwszych gier z serii Crash Bandicoot w nowej wersji, nie chciała zejść ze szczytu. Nic dziwnego, wszak kolekcja nie miała żadnej konkurencji, a druga sprawa - to po prostu świetne remake'i. Sytuacja zmienia się wraz z premierą Uncharted Zaginione Dziedzictwo, które zastąpiło Crasha w królowaniu. Za hitem od Naughty Dog uplasowało się F1 2017. Dzielny jamraj z kolei wylądował na trzecim miejscu, co wciąż jest imponującym wynikiem. W tym tygodniu na liście przeważają nowości.

W nawiasach podaliśmy pozycje z poprzedniego tygodnia:

  1. Uncharted Zaginione Dziedzictwo (nowość)
  2. F1 2017 (nowość)
  3. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (1)
  4. Madden NFL18 (nowość)
  5. Grand Theft Auto V (2)
  6. Fallout 4 (3)
  7. Dishonored 2 (7)
  8. Forza Horizon 3 (10)
  9. Rainbow Six Siege (8)
  10. Mario Kart 8 Deluxe (5)

Innego wyniku spośród obecnych kandydatów raczej nikt się nie spodziewał. Wciąż mimo wszystko cieszy wysoka pozycja F1 2017, a gra sama w sobie świadczy o dobrej formie Codemasters. Na zamknięcie newsa zapraszam na wideo poniżej, które pokazuje początek Uncharted Zaginione Dziedzictwo w polskiej wersji językowej.

Uncharted Zaginione Dziedzictwo - początek gry w polskiej wersji językowej

 

Źródło: http://www.gamesindustry.biz/articles/2017-08-28-uncharted-lost-legacy-unseats-crash-bandicoot-from-top-of-uk-boxed-charts

Tagi: Crash Bandicoot N. Sane Trilogy f1 2017 Naughty Dog playstation 4 Sony Interactive Entertainment Uncharted: Zaginione Dziedzictwo wideo