SKLEP
Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 24.08.2017 20:27
Genesis Alpha One i Yoku's Island Express - poznajcie nadchodzące gry Team17
402V

Genesis Alpha One i Yoku's Island Express - poznajcie nadchodzące gry Team17

Team17 również było obecne na tegorocznych targach Gamescom. Ojcowie kultowej serii Worms przywieźli na targi kilka ciekawych gier. Rzućcie okiem jak wypada survival Genesis Alpha One oraz urocze Yoku's Island Express

Team17 przywiozło na imprezę kilka swoich produkcji. Wydawca od jakiegoś czasu wspiera mniejsze projekty inwestując pieniądze w oryginalne i nietuzinkowe gry.

Przegląd gier niezależnych #15

Genesis Alpha One to nietypowe połączenie shootera science fiction z survivalem. Naszym zadaniem będzie zbudować kosmiczną bazę i bronić naszego statku przed najeźdźcami w postaci groźnych kosmitów. Stawka jest wysoka, bo chodzi o ratowanie gatunku ludzkiego i znalezienie dla niego nowego domu. Możemy liczyć na losowo generowane mapy oraz ciekawą funkcję przejmowania kosmicznego DNA. Za jego sprawą nadamy naszej załodze specjalnych umiejętności i właściwości, a te wspomogą nas w walce. Premiera zaplanowana jest na 2018 rok.

Genesis Alpha One - zwiastun Gamescom 2017

 

Yoku's Island Express to kolejny dowód na to, że kreatywność twórców nie zna granic. Tym razem postanowiono połączyć mechanikę pinballu z dwuwymiarową platformówką osadzoną w otwartym świecie. Wcielimy się w niewielkiego listonosza i zwiedzimy wyspę Mokumana pełną sekretów. Podczas kolorowej przeprawy przebudzimy też antyczne bóstwa i wiele więcej. Tytuł nie ma do końca ustalonej daty premiery, ale zadebiutuje w przyszłym roku.

Yoku's Island Express - zwiastun Gamescom 2017

Źródło: Notatka prasowa

Tagi: gamescom 2017 Genesis Alpha One playstation 4 Radiation Blue Team 17 Team17 Digital wideo yoku's island express