Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 24.08.2017 19:19
PS Now dostępny w kolejnym kraju
2416V

PS Now dostępny w kolejnym kraju

PlayStation Now właśnie doczekało się ważnego wydarzenia. Niemieccy gracze mogą już cieszyć się usługą i grać w pozycje m.in z PS3 na PS4 lub PC. To kolejny krok w popularyzowaniu tej metody grania.

PlayStation Now to ciągle rozwijania usługa pozwalająca na strumieniowanie rozgrywki na PS4 i komputery. Oznacza to w praktyce, że możecie ogrywać na tych urządzeniach gry z innych systemów i cieszyć tytułami z PS3 bez posiadania dedykowanej konsoli. Od jakiegoś czasu w ofercie znajdują się też produkcje z PS4, które można bez problemu ograć na PC. Ogólna liczba dostępnych produkcji w katalogu PS Now przekracza już ilość 500 pozycji.

PlayStation Now - gry z PS4 już dostępne. Na start 51 tytułów

PlayStation Now zalicza ekspansje na kolejne rynki. Usługa wystartowała oficjalnie u naszych sąsiadów z Niemiec. Pierwsze 7 dni korzystania z niej jest całkowicie darmowych. Opłata abonamentowa wynosi z kolei €16.99 za miesięczne członkostwo. Poniżej zwiastun z okazji premiery.

PlayStation Now - usługa startuje w Niemczech

PlayStation Now nie oferuje tak czystego obrazu o wysokiej jakości, ale jest to jakaś opcja, aby ograć część ekskluzywnych gier bez kupowania odpowiedniej konsoli. Jeśli oczywiście posiadacze wystarczająco stabilne i szybkie połączenie z internetem. My tymczasem czekamy aż usługa trafi również do Polski.

Źródło: YouTube (PlayStation Deutschland)

Tagi: playstation 3 PlayStation 4 ps now sony