Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 23.08.2017 10:47
Everybody's Golf - partyjka z szefem Sony, Shu Yoshidą
291V

Everybody's Golf - partyjka z szefem Sony, Shu Yoshidą

Everybody's Golf już niedługo będzie dostępne dla wszystkich. Tymczasem możemy przyjrzeć się rozgrywce, w której uczestniczy sam prezes Sony, Shuhei Yoshida.

Everybody's Golf to kolejna odsłona popularnej serii gier skupiających się na golfie. Twórcy poza aspektem sportowym postawili też na społecznościowy, dzięki czemu będziemy mogli bardziej wchodzić w interakcję z innymi graczami. W grze gościnny występ zaliczy Shuhei Yoshida, którego mogliśmy wcześniej oglądać w jakości 4K w materiale prezentującym rozgrywkę.

Everybody's Golf. Shu Yoshida wymiata w golfa w rozdzielczości 4K!

Redaktorzy z PlayStation Underground zagrali w Everybody's Golf i sklecili materiał. Ich gościem specjalnym jest sympatyczny prezes Sony Worldwide Studios, który grał swoją podobizną. Przy okazji możemy przyjrzeć się rozgrywce, która prezentuje się naprawdę atrakcyjnie. Oprócz tego możemy poznać kilka szczegółów z życia serii - jak choćby tego, że wcześniej nazywała się Hot Shots.

Everybody's Golf - partyjka z prezesem Sony, Shu Yoshidą

Everybody's Golf to kolorowa i zręcznościowa wariacja na temat golfa. Seria już od dawna istnieje na konsolach Sony, a najnowsza odsłona pojawić się ma najpierw 29 sierpnia w Ameryce, a dzień później u nas, w Europie.

Tagi: clap hanz Everybody's Golf playstation 4 shuhei yoshida Sony Computer Entertainment wideo