SKLEP
Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.08.2017 18:24
Bioshock hucznie obchodzi 10. urodziny i otrzyma wyjątkową kolekcjonerkę
392V

Bioshock hucznie obchodzi 10. urodziny i otrzyma wyjątkową kolekcjonerkę

2k Games planuje głośne świętowanie urodzin Bioshock. Kultowa pozycja pojawiła się na świecie równe 10 lat temu i odcisnęła głębokie piętno na społeczności graczy. Teraz tytuł otrzyma specjalną kolekcjonerkę i tematyczną imprezę przeznaczoną dla fanów.

Bioshock pojawiło się na rynku dekadę temu i oczarowało społeczność graczy za sprawą swego klimatu i atmosfery. Podwodne Rapture to zresztą jedna z najbardziej ikonicznych miejscówek, jaką opracowano na potrzeby gier. Nietuzinkowa fabuła i podejście do rozgrywki również przełożyło się na tytuł ponadprzeciętny, który z miejsca został okrzyknięty dziełem kultowym.

Bioshock świętuje 10 urodziny

Bioshock doczeka się hucznej imprezy urodzinowej. Ta odbędzie się w dniu 2 września i zatytułowano ją "Return to Rapture". Wydarzenie będzie prowadzone przez redakcję IGN w Seattle podczas PAX West. Organizatorzy zadbają o specjalny wystrój oraz tematyczne jedzenie i napoje nawiązujące do serii. Na odwiedzających czekać będą liczne konkursy związane z cosplayem, a zwycięzcy mogą liczyć na niesamowite nagrody. Uczestnictwo w zabawie będzie darmowe.

Bioshock - 10 rocznica

Z okazji 10 rocznicy Bioshock twórcy wypuszczą na rynek specjalną edycję kolekcjonerską. Ta będzie zawierała egzemplarz Bioshock: The Collection na konsole obecnej generacji oraz wielką figurkę przedstawiającą Big Daddy'ego i Little Sister. Statuetka będzie mierzyła 30 centymetrów wysokości. Specjalne wydanie gry zadebiutuje w dniu 14 października i będzie dostępne jedynie w Stanach Zjednoczonych za pośrednictwem sklepów GameStop i 2K. Szkoda, że mieszkańcy z Europy obejdą się smakiem.

Źródło: https://blog.2k.com/news/would-you-kindly-celebrate-10-years-of-bioshock-with-us

Tagi: 2K Games Bioshock: The Collection blind squirrel games playstation 4 wideo