Paweł Musiolik Paweł Musiolik 19.08.2017 12:43
Armored Warfare na PS4 w 2018 roku
1047V

Armored Warfare na PS4 w 2018 roku

Armored Warfare wjedzie na PlayStation 4 w 2018 roku i postara rzucić rękawicę obecnej od dawna konkurencji w postaci World of Tanks oraz War Thunder.

O tym, że Armored Warfare trafi na PlayStation 4 informowaliśmy już kilka miesięcy temu, gdy jeden ze zwolnionych pracowników postanowił na Reddicie puścić farbę i zdradzić tajemnice wydawcy gry - My.com. Wtedy firma nie zabrała głosu, nie zdementowała, ale też nie potwierdziła tych rewelacji, mogliśmy więc uzbroić się jedynie w dawkę cierpliwości i czekać. Do wczoraj.

My.com potwierdziło wydanie Armored Warfare na PlayStation 4 na początku 2018 roku. Osoby, które zapiszą się do gry już teraz dostaną po premierze gry opancerzony pojazd LAV-150. Oczywiście Armored Warfare jest grą F2P, więc nie będziemy musieli za nią płacić ani grosza, chociaż spodziewać się trzeba dosyć inwazyjnej monetyzacji za pomocą mikrotransakcji jak w innych grach tego gatunku.

Armored Warfare - zwiastun wersji na PS4

Armored Warfare debiutował na PC w 2015 roku z pomocą studia Obsidian, które otrzymało zadanie stworzenia konkurenta dla World of Tanks, co im się udało. Gra szybko zdobyła na popularności i stanowiła realną alternatywę dla produkcji Wargamingu. Czy tak samo będzie na konsolach - przekonamy się za kilka miesięcy.

Tagi: Armored Warfare My.com playstation 4 wideo