Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 18.08.2017 12:41
Monster Hunter World to nowa jakość w serii
897V

Monster Hunter World to nowa jakość w serii

Monster Hunter World to wielki powrót na stacjonarne konsole PlayStation. Dzisiaj Capcom udostępnił nowe zwiastuny, które pozwalają rzucić okiem na rozgrywkę i wykreowany świat. Trzeba przyznać, że wygląda to świetnie.

Monster Hunter World to protoplasta gier skupiających się na polowaniu na wielkie potwory. Trzon rozgrywki w stosunku do poprzedników nie zmieni się zbytnio, ale da nam do dyspozycji otwarty świat, w odróżnieniu od funkcjonujących wcześniej sektorów.

Monster Hunter World. Ponad 20 minut świetnie wyglądającej rozgrywki!

Dzisiaj pojawiły się dwa nowe materiały prezentujące Monster Hunter World. Jeden z nich, znajdujący się poniżej, skupia się na rozgrywce. Możemy na nim zobaczyć jak wygląda podejmowanie się zadania, później przeniesienie się na miejsce akcji, sprawdzenie zawartości skrzyni, pokonanie zwierzyny i zgarnięcie łupów - te z kolei w późniejszym etapie będziemy mogli wykorzystać do ulepszeń. Materiał póki co dostępny jest tylko w języku japońskim.

Monster Hunter World - zwiastun rozgrywki

Drugie wideo to typowy zwiastun. Przeplatają się w nim walki z różnymi stworzeniami, a całość rozgrywa się na nowym terytorium, które widzimy po raz pierwszy. Projekty lokacji, postaci i potworów wyglądają naprawdę świetnie, a samo Monster Hunter World zapowiada się póki co lepiej niż jakakolwiek inna odsłona tej serii.

Monster Hunter World - świat, eksploracja, walka

Monster Hunter World ma pojawić się na początku przyszłego roku, ale szczegółów jeszcze nie ustalono. Grę możecie podziwiać jeszcze w poniższej galerii.

Tagi: Capcom galeria Monster Hunter World playstation 4 wideo

Nie przegap