Jakub Barwiak Jakub Barwiak 17.08.2017 21:17
Thor: Ragnarok. Japoński zwiastun z nowymi faktami
631V

Thor: Ragnarok. Japoński zwiastun z nowymi faktami

W sieci ukazał się właśnie nowy, japoński zwiastun nadchodzącego widowiska Marvela. Ujawnia on występ pewnej postaci z  superbohaterskiego uniwersum.

Przez większość swojego filmu Doktor Strange stał raczej z boku uniwersum Marvela, jednak w czasie sceny po napisach mogliśmy zobaczyć, jak bohater spotyka Thora i obiecuje mu pomóc w odnalezieniu Odyna. Później potwierdzono, iż postać grana przez Benedicta Cumberbatcha pojawi się w nowej części przygód Thora

Zobacz jak wygląda poprzedni zwiastun Thora 

Większość zwiastuna jest bardzo podobna do tego, który został opublikowany w czasie Comic-Conu, jednak na jego początku możemy zobaczyć krótką rozmowę pomiędzy Thorem a Strangem. Strange mówi Thorowi między innymi o tym, iż wyczuwa nadchodzącą zmianę jaka czeka blondwłosego herosa w przyszłości, dodaje również, iż przeznaczenie ma wobec niego wielkie plany.

Ciężko powiedzieć do czego konkretnie odnosi się Doktor Strange, czy wydarzeń związanych z Thor: Ragnarok, czy też może do tych powiązanych z np. Avengers: Infinity War.  Możemy być raczej pewni, iż rola Cumberbatcha w nowym Thorze będzie raczej symboliczna, o czym świadczy chociażby brak jakiejkolwiek większej promocji związanej z pojawieniem się Strange’a w filmie. Thor nie będzie mógł jednak narzekać na brak towarzystwa, gdyż w jego najnowszym, solowym filmie powróci Bruce Banner/Hulk.

Thor: Ragnarok pojawi się w polskich kinach w październiku.

Źródło: http://www.cinemablend.com/news/1692960/the-japanese-thor-ragnarok-trailer-features-a-cryptic-doctor-strange-check-it-out

Tagi: benedict cumberbatch Disney doktor strange Marvel Thor: Ragnarok