Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 16.08.2017 19:28
Prey otrzymało darmowy trial
472V

Prey otrzymało darmowy trial

Demo Prey z PS Store zostanie zastąpione inną wersją. Ta pozwoli rozegrać dokładnie ten sam etap gry, ale da możliwość przeniesienia postępów do pełnej wersji tytułu.

Prey to jedna z ciekawszych premier tego roku. Produkcja w świetny sposób łączy kilka elementów kultowych gier i oferuje niesamowity klimat oraz ciekawą fabułę. Tytuł może się pochwalić wysokimi ocenami, a i u nas zgarnął bardzo wysokie 8.5. Został także nazwany perełką, której koniecznie powinniście dać szansę.

Nasza recenzja Prey

Prey otrzymało już wcześniej wersję demonstracyjną. Ta ukazywała początkowe etapy gry i sekwencję otwierającą. Teraz zostało ono zastąpione darmowym trialem. Ten nie różni się zawartością, ale pozwala przenieść swoje postępy do pełnej wersji, gdy zdecydujecie się na jej zakup.

Prey - walczyłeś już z inwazją Obcych?

Prey to klimatyczny shooter FPP sci-fi, gdzie trafiamy na futurystyczną stację Talos I. Ta padła ofiarą obcej inwazji kosmicznej rasy Mimic. Na wskutek nieudanego eksperymentu ludzkość znalazła się na skraju wyniszczającego niebezpieczeństwa. Tylko my możemy ją uratować za sprawą naszych unikalnych mocy oraz różnorodnego arsenału broni.

Źródło: YouTube (Bethesda Softworks)

Tagi: arkane studios austin Bethesda Softworks playstation 4 prey wideo