Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 14.08.2017 18:37
Starblood Arena można już wypróbować za darmo
488V

Starblood Arena można już wypróbować za darmo

Starblood Arena to kolejna pozycja, która po paru miesiącach od debiutu otrzymała wersję demonstracyjną. Jeśli posiadacie PlayStation VR to koniecznie zajrzyjcie do PS Store, gdzie znajdziecie darmowy wycinek gry. 

Starblood Arena to sieciowa gra wieloosobowa przeznaczona na PS VR. Technologia jest młoda, a posiadaczy sprzętu nadal jest niewielu. Sens zabawy cierpiał więc przez brak osób na serwerach. Twórcy wypuścili swego czasu łatkę poprawiającą łączenie graczy, a teraz udostępnili demo. To ma zachęcić nowe grono osób i zapełnić w końcu serwery gry.

Starblood Arena - aktualizacja 1.04 poprawia matchmaking

Demo Starblood Arena jest już dostępne w PS Store. Jeśli do tej pory nie mieliście z grą do czynienia to koniecznie je sprawdźcie. To całkiem przyjemna produkcja w świetny sposób wykorzystująca zalety wirtualnej rzeczywistości. Podczas zabawy wsiadamy do kokpitu statku kosmicznego, gdzie celujemy w intuicyjny sposób poprzez ruchy naszej głowy.

Starblood Arena - zwiastun gry

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/08/14/test-out-your-space-combat-skills-in-starblood-arena-ps-vr-demo-out-today/#sf106054636

Tagi: demo playstation 4 playstation vr Sony Interactive Entertainment starblood arena WhiteMoon Dreams wideo

Nie przegap