Paweł Musiolik Paweł Musiolik 12.08.2017 10:42
Call of Duty: WW2 - zamiast grać, będziemy oglądać jak inni otwierają skrzynki
1608V

Call of Duty: WW2 - zamiast grać, będziemy oglądać jak inni otwierają skrzynki

Call of Duty: WW2 goni za najnowszymi trendami. Oczywiście nie będzie to pierwsza odsłona serii w której pojawią się skrzynki z losową zawartością, ale Sledgehammer Games wprowadzi w tej odsłonie dodatkowe bonusy dla osób, które będą..oglądać jak inni te skrzynki otwierają.

Trend otwierania skrzynek z losową zawartością w mainstreamie zapoczątkowany został przez Counter Strike: Global Offensive. Gracze wydają setki złotych po to, by mieć cień szansy na wylosowanie jakiejś egzotycznej skórki dla swojej broni. Za trendem poszły inne gry. Overwatch w losowych skrzynkach pozwala zdobyć m.in. skórki dla naszych postaci, a Call of Duty: Infinite Warfare podchodzi do tematu bardziej klasycznie, oferując skórki dla broni w trybie sieciowym.

Call of Duty WW2 - tak wygląda rozgrywka wieloosobowa. Nowe informacje o kampanii

Call of Duty: WW2 pójdzie jednak krok dalej. Poza otwieraniem skrzynek, które będą nagradzały hazardzistę, coś dostaną także fani oglądania takiej czynności, a sądząc po popularności wszelakich materiałów wideo na YouTube'ie, takich osób są dziesiątki jeśli nie setki tysięcy. Sledgehammer Games postanowiło nagradzać także osoby, które zdecydują się oglądać jak inni otwierają skrzynie w społecznościowym lobby w którym będzie mogło przebywać do 48 osób jednocześnie. Jeśli zastanawiacie się jak to będzie działać, to odpowiedzią niech będzie Tower z Destiny.

Co z tymi skrzynkami? W najnowszym numerze GameInformera, którego tematem przewodnim jest właśnie Call of Duty: WW2, deweloper ujawnił, że osoby, które w lobby będą oglądały otwieranie przez innych graczy skrzynek będą miały szansę otrzymać losowy prezent. Prawdopodobnie będą to bardziej pospolite skórki dla broni lub ewentualne dopałki lub mnożniki punktów doświadczenia.

Jeśli więc oglądanie tego, jak grają inni było dla was wystarczającym dziwactwem, którego nie mogliście pojąć, to nad tym tematem nawet się nie zastanawiajcie. Bo o ile jeszcze oglądanie gier na platformach streamingowych da się przyrównać do oglądania telewizji, tak gapienie się na to, jak ktoś otwiera skrzynie z losową zawartością wykracza poza normalny sposób spędzania czasu na rozrywce.

Call of Duty: WW2 - zwiastun trybu Zombie

Źródło: http://www.kotaku.co.uk/2017/08/10/call-of-duty-ww2-gives-you-prizes-for-watching-others-open-loot-boxes

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 PlayStation 4 Sledgehammer Games

Nie przegap