Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 10.08.2017 18:11
Dragon’s Dogma: Dark Arisen w październiku
738V

Dragon’s Dogma: Dark Arisen w październiku

Dragon’s Dogma: Dark Arisen otrzymało nowy zwiastun, który zdradza datę premiery. Jeśli nie mieliście do czynienia z oryginałem to koniecznie dajcie grze szansę, bo czeka Was naprawdę wyśmienite RPG akcji.

Dragon’s Dogma: Dark Arisen to kolejny remaster w wykonaniu Capcom. Zanim zaczniecie wieszać na firmie psy warto odnotować dwie rzeczy. Gra naprawdę zasługuje na odświeżoną reedycję, bo była niedoceniona i cierpiała na problemy natury technicznej. Druga sprawa jest powiązana z sytuacją finansową firmy. Ta radzi sobie dużo gorzej niż kiedyś, więc próbuje w bezpieczny sposób maksymalizować zyski i się po prostu ratować. Ryzyko w postaci Resident Evil 7 pokazuje jednocześnie, że nie warto inwestować w nowe pomysły.

Dragon’s Dogma: Dark Arisen - zwiastun ujawnia cenę remastera

Dragon’s Dogma: Dark Arisen zadebiutuje na zachodzie 3 października, czyli na 2 dni przed japońską premierą. Posiadacze PS4 otrzymają rozszerzoną wersję gry wraz ze wszystkimi pakietami DLC. Klasyk z poprzedniej generacji doczeka się kilku ulepszeń w postaci wyższej rozdzielczości oraz stabilniejszego framerate'u. Szczególnie to drugie powinno ucieszyć osoby grające swego czasu na PS3.

Dragon’s Dogma: Dark Arisen - zwiastun ujawniający datę premiery

Dragon’s Dogma: Dark Arisen to RPG akcji osadzone w świecie fantasy. Tytuł oferuje duży świat oraz dynamiczne pojedynki z wielkimi bestiami, które przypominają poniekąd walki z serii Monster Hunter. Podczas starcia z przeciwnikami musimy odnaleźć słaby punkt potwora i wykorzystać go na naszą korzyść.

W galerii znajdziecie nowe zrzuty ekranu prezentujące odświeżoną wersję gry. Jeśli manga Berserk nie jest Wam obca, to szybko odkryjecie inspirację twórców, którzy przenieśli do swojego tytułu kilka elementów znanych z przygód Gutsa.

Źródło: YouTube (Dragon's Dogma)

Tagi: capcom Dragon's Dogma: Dark Arisen obrazki playstation 4 wideo

Nie przegap