SKLEP
Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 01.08.2017 18:38
Shadow Tactics. Nowy zwiastun przedstawia piękno Japonii i brutalne zabójstwa
550V

Shadow Tactics. Nowy zwiastun przedstawia piękno Japonii i brutalne zabójstwa

Shadow Tactics: Blades of the Shogun otrzymało nowy zwiastun - nastrojowa muzyka dopełnia piękną rozgrywkę i ślicznie wykonaną Japonię. Posiadacze PlayStation 4 mogą się szykować na kawał świetnej taktycznej skradanki, która jest już dostępna na rynku.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun wylądowało na rynku, więc otrzymaliśmy nowy zwiastun przedstawiający rozgrywkę z PlayStation 4. Fani taktycznego podejścia do gier powinni koniecznie sprawdzić ten tytuł, bo mamy do czynienia z naprawdę mocarnym przedstawicielem gatunku.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun z datą premiery i wersją demo

Shadow Tactics: Blades of the Shogun to taktyczna gra stawiająca silny nacisk na ciche eliminowanie wrogów. Trzon rozgrywki przypomina kultową serię Commandos, ale całość została osadzona w pięknych klimatach Japonii z okresu Edo. Zobaczcie zresztą sami, jak świetnie się to prezentuje.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun - zwiastun

Shadow Tactics: Blades of the Shogun zadebiutowało w zeszłym roku na komputerach PC. Tytuł zdobył wielkie uznanie fanów i krytyków - gra cieszy się ocenami na poziomie 85%. Teraz użytkownicy PlayStation 4 również mogą zasmakować taktycznego podejścia. Produkcja oferuje długą na ponad 25 godzin kampanię fabularną. Rozgrywka daje nam możliwość kontrolowania 5 unikalnych zabójców o własnych zestawach umiejętności. Do tego każda z postaci posiada skomplikowaną osobowość. System gry pozwala budować relację i zaufanie między naszymi członkami oddziału. Dynamiczny rozwój ich charakterów sprawi, że zostaniemy zmuszeni do stawienia czoła ich wewnętrznym demonom. Dodajcie do tego duża swobodę podczas wykonywania misji i możliwość obierania wielu dróg do celu, a otrzymacie naprawdę wartościową pozycję.

Źródło: YouTube (Playstation EU)

Tagi: Deadalic Entertainment Mimimi Production playstation 4 Shadow Tactics: Blades of the shogun wideo