Paweł Musiolik Paweł Musiolik 31.07.2017 21:59
Bloodborne w świecie Dark Souls
1280V

Bloodborne w świecie Dark Souls

Bloodborne wraz z Demon's Souls pozostają jedynymi grami soulslike od From Software, które nie są dostępne dla PC-towców. Fani jednak nie zamierzają czekać na łaskę i postanowili przenieść do Dark Souls cząstkę Bloodborne. Jak? Drobną modyfikacją.

Blood Souls, bo o tej modyfikacji mowa jest drobnym dodatkiem do PC-towego wydania Dark Souls, którego celem było oddanie namiastki Bloodborne'a tym, którzy nie mają (i z jakiegoś powodu nie chcą mieć) PlayStation 4. Abject, autor moda wyjął więc postać łowcy z podstawową bronią, interfejs i ikonki, po czym wrzucił do Dark Souls na PC. Efekt? Jak na amatorską pracę - nie jest źle.

Bloodborne otrzyma imponującą figurkę tropiciela

Dla nas oczywiście to ciekawostka - my możemy w Bloodborne'a zagrać "tak jak trzeba", ale z drugiej strony - Dark Souls na PS3 modyfikacjami nie jest możliwy do poprawienia. By dorzucić Łowcę do Dark Souls, trzeba się trochę nagrzebać w plikach gry z programem DSFix, ale efekt, jak na zabawę z modyfikacjami wygląda nawet dobrze.

A jak prezentuje się modyfikacja w ruchu? Zgrabniej, chociaż od razu słychać, że efekt dźwiękowy z animacją postaci to za bardzo nie współgra. Ale i tak, autorowi modyfikacji należą się brawa.

Blood Souls - Bloodborne w świecie Dark Souls

Źródło: http://www.nexusmods.com/darksouls/mods/1311/?

Tagi: Bandai Namco Bloodborne Dark Souls From Software Sony Computer Entertainment