Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 31.07.2017 17:42
Gran Turismo Sport - świetne nagrania z rozgrywką
487V

Gran Turismo Sport - świetne nagrania z rozgrywką

Gran Turismo Sport otrzymało nowe nagrania prosto z pokazu mającego miejsce w Hong Kongu. Premiera coraz bliżej, a my możemy podziwiać kolejne klipy prezentujące jakość prawie ostatecznej wersji gry.

Gran Turismo Sport to jedna z najważniejszych premier ostatnich lat dla wszystkich fanów motoryzacji. Legendarna seria powróci już niedługo, a za jej sprawą twórcy planują zrewolucjonizować sieciową rywalizację. Twórca serii obiecuje wiele i stawia odważne tezy, jakoby jego gra zaoferowała najpiękniejsze modele aut na świecie. Przekonamy się o tym już 18 października. 

Gran Turismo Sport. Zróbcie miejsce, bo król wjeżdża na tor

Gran Turismo Sport doczekało się nowych nagrań. W tym jedno przedstawiające wymagający przejazd po ikonicznym torze Nürburgring. Wideo potwierdza, że siadając za kółkiem Bugatti trzeba się wykazać nie lada umiejętnościami! Tych zabrakło grającemu, który zdecydowanie nie radzi sobie z zakrętami i zawrotną prędkością maszyny.

Gran Turismo Sport - katastrofalny przejazd po Nürburgring

Jak widać Gran Turismo Sport nie będzie grą dla mięczaków i dobitnie sprawdzi Wasze opanowanie prowadzonych pojazdów. Drugie i trzecie nagrania zabierają nas w klimaty miejskie. Materiały pochodzą z prawie ostatecznej wersji gry, więc na premierę otrzymamy podobną jakość, co ta ukazana na wideo. Miejcie jednak na uwadze fakt, że tytuł zadziała w dużo wyższej rozdzielczości.

Gran Turismo Sport - rozgrywka

Możemy też być bezpieczni o model jazdy - ten jak zwykle pokazuje klasę i pod wieloma względami nie ma sobie równych. Premiera gry nastąpi już 18 października, więc będziemy świadkami istnej walki o symulacyjny tron, gdzie japońska seria Gran Turismo zmierzy się z  Project Cars 2. Czy dzieło Polyphony Digital wyjdzie obronną ręką z tego starcia?

Gran Turismo Sport - nagranie z rozgrywki

Źródło: http://www.dualshockers.com/gran-turismo-sport-ps4-gameplay-bugatti-disaster/

Tagi: Gran Turismo Sport playstation 4 Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment wideo