Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 31.07.2017 17:15
Wolfenstein 2: The New Colossus. Efektowne starcie z bossem i nowa rozgrywka
560V

Wolfenstein 2: The New Colossus. Efektowne starcie z bossem i nowa rozgrywka

Wolfenstein 2: The New Colossus doczekało się kolejnych nagrań, na którym twórcy przedstawiają znane i nowe fragmenty gry. Zobaczcie jak Blazkowicz walczy o życie z potężnym przeciwnikiem!

Wolfenstein 2: The New Colossus zapowiada się na jedną z gorętszych premier końcówki roku. William Blazkowicz powraca w wielkim stylu, aby kolejny raz zrobić porządek z nazistami. Ci tym razem przenieśli działania wojenne na teren USA, więc i my będziemy siać pożogę w okupowanych Stanach Zjednoczonych.

Wolfenstein 2: The New Colossus - mnóstwo rozgrywki potwierdza, że gra będzie świetna

Wolfenstein 2: The New Colossus otrzymało świeże nagrania. Możemy dzięki temu rzucić okiem na walkę z bossem oraz obejrzeć znane już fragmenty, ale tym razem rozgrywane przez pracowników studia Machine Games. Ponownie uprzedzamy przed spoilerami.

Nowe wideo przedstawia starcie z bossem, które czeka nas po przejściu misji Roswell i Area 52. Zobaczcie jak główny bohater rozprawia się z potężnym zakapiorem zakutym w wielką zbroję.

Wolfenstein 2: The New Colossus - Walka z bossem Zitadelle

Kolejne nagrania to znane momenty. Możemy zobaczyć w jaki sposób pracownicy przechodzą początek gry. Chodzi o fragment mający miejsce na łodzi podwodnej, gdzie Blazkowicz porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego - jak widać nawet ta niedogodność nie jest w stanie ograniczyć jego skuteczności zabijania Niemców!

Wolfenstein 2: The New Colossus - rozgrywka z pierwszej misji

Wolfenstein 2: The New Colossus na trzecim nagraniu przedstawia etap Roswell, gdzie ma miejsce niepokojące i pełne napięcia spotkanie z nazistą. Tego widzieliśmy już podczas wideo, gdzie niemiecki żołnierz wyszedł na shake'a o smaku truskawek. Tym razem nagranie przedstawia aż 24 minuty gry i pokazuje dalsze fragmenty przygody.

Wolfenstein 2: The New Colossus - misja Roswell

Wolfenstein 2: The New Colossus zadebiutuje na rynku w dniu 27 października i otrzyma trzy dodatki fabularne, które wejdą w skład przepustki sezonowej. Te pozwolą nam wcielić się w nowych bohaterów.

Źródło: YouTube (Wolfenstein 2: The New Colossus)

Tagi: Bethesda machine games playstation 4 wideo Wolfenstein 2: The New Colossus