SKLEP
Daniel Stroński Daniel Stroński 31.07.2017 12:24
Knack 2. Kooperacja prosta jak nigdy
490V

Knack 2. Kooperacja prosta jak nigdy

Knack 2 ma pokazać, czym miała być poprzedniczka, jeśli twórcom nie zabrakłoby czasu przed premierą PlayStation 4. Twórcy planują zdobyć nasze serca m.in. łatwą kooperacją.

Knack 2 coraz częściej pokazywane jest jako gra dla dwóch osób i własnie lokalna kooperacja wydaje się elementem, na który deweloper kładzie duży nacisk. Nic dziwnego - w co-opie wiele się wybacza, a pierwszy Knack zdecydowanie mógłby skorzystać z takiego udogodnienia. Sony Japan Studio zapewnia jednak, że nie będzie to powtórka z rozrywki, a raczej hit tego roku, który nie tylko pokaże, jak miała wyglądać "jedynka" w oryginalnym zamyśle, ale też naprawi wszystkie elementy, na jakie gracze narzekali w poprzedniczce.

Oto japońska okładka Knacka 2 i motyw dla menu PlayStation 4

Na trwającej w Hongkongu imprezie Ani-Com & Games udostępniono grywalne demo Knacka 2, gdzie możemy zobaczyć wspólną walkę na arenie i przemierzanie lokacji z kampanii fabularnej. Kooperacja ma być opcjonalna, a drugi gracz nie powinien mieć problemów z dołączeniem do zabawy w dowolnym momencie. Na materiale widać też, że wszystko kręci się wokół pierwszego gracza i gdy drugi (niebieski) zostanie poza ekranem, zostanie przeniesiony w pobliże gracza nr 1. Dodatkowo sekwencje QTE muszą być zaliczane przez obu graczy, więc to można zaliczyć jako niewielkie utrudnienie. Wciąż mamy jednak do dyspozycji dwóch, a nie jednego bohatera, stąd walki nie powinny stanowić większego problemu.

Knack 2 - 22 minuty co-opowej rozgrywki

 

Premiera gry już za miesiąc, 5 września tego roku.

Źródło: http://www.dualshockers.com/knack-2-co-op-gameplay-ps4/

Tagi: knack 2 playstation 4 Sony Interactive Entertainment sony japan studio wideo