Daniel Stroński Daniel Stroński 31.07.2017 10:35
Pad godny prawdziwego Boga Wojny
2717V

Pad godny prawdziwego Boga Wojny

God of War jest jedną z najważniejszych serii konsol PlayStation, a "czwórka" to dla wielu najważniejsza nadchodząca premiera. Jak przywitać nową przygodę Kratosa? Wyjątkowym DualShockiem, oczywiście!

Niektórym graczom nie wystarcza zwykła czerń czy inny jednolity kolor pada i muszą go wyjątkowo przyozdobić. Jedni wybierają naklejki, inni specjalne malowania, jeszcze inni idą krok dalej. Przedstawiciel tej ostatniej grupy stworzył coś, za co każdy fan serii God of War dałby się pewnie pokroić.

Nadchodzi niesamowita figurka Kratosa

Autorem poniższego pada jest Devin Smith, czyli gość, któremu wyjątkowe pomysły na upiększanie padów i całych konsol nie są obce. Piaskowy kolory, charakterystyczna czerwień, wytarte przyciski i skórzane paski - gdyby Kratos grał na konsoli, korzystałby pewnie z czegoś takiego. I nie myślcie, że panel dotykowy został poświęcony na potrzeby designu! Przykrywającą go skórę można podnieść i korzystać z touchpada normalnie.

Inne imponujące pomysły na "tuning" konsol i padów znajdziecie na oficjalnej stronie autora.

Co ciekawe, PlayStation 3 oferowało pada z Kratosem jako jeden z modeli sprzedawany normalnie w sklepach. Co prawda kontroler nie wyglądał równie imponująco, ale jeśli wyczekiwaliście gry God of War: Wstąpienie, to mogliście wybrać edycję z takim cudeńkiem:

Źródło: endoflinedesigns.com

Tagi: galeria god of war Sony Interactive Entertainment sony santa monica