Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 31.07.2017 08:55
Final Fantasy XV - szczegóły aktualizacji 1.13
831V

Final Fantasy XV - szczegóły aktualizacji 1.13

Final Fantasy XV otrzymało aktualizację, która obok strojów Magitek wprowadza inne nowości. O wszystkich przeczytacie w naszym newsie.

Final Fantasy XV to pod wieloma względami nowy start dla kultowej serii. W porównaniu do poprzednich odsłon nastąpiło wiele zmian. Akcja gry przeniosła się do otwartego świata, a system walki to teraz czysta akcja, co przywodzi na myśl Kingdom Hearts. Wkrótce rozpoczną się testy kolejnej nowości, czyli trybu wieloosobowego.

Final Fantasy XV - zapiszcie się do bety sieciowego trybu z DLC

Dostępna jest aktualizacja Final Fantasy XV do wersji 1.13, która waży około 2,5 GB. Jeśli chodzi o wprowadzone zmiany to będzie to dodanie zapowiadanych wcześniej strojów Magitek Exosuit, które zostały opóźnione ze względu na problemy z wychodzącym wówczas nowym filmem Power Rangers. Stroje zostały przerobione (ich nowy wygląd sprawdzicie w galerii poniżej), a same w sobie dają nieśmiertelność przez 30 minut raz na dobę.

Pojawiły się też nowe zadania poboczne, do których zyskamy dostęp w 8 rozdziale fabularnym w Meldacio Hunter HQ. Od teraz do końca września trwać będzie Moogle Chocobo Carnival in Altissia. Poza tym łatka wprowadza małe poprawki.

Final Fantasy XV będzie przez długi czas wspierane. Jak dotąd pojawiły się dwa rozszerzenia fabularne, a na grudzień Square Enix przewiduje kolejne - będzie to Episode Ignis, którego zwiastun niestety nie został jeszcze opublikowany.

Final Fantasy XV - zwiastun Episode Prompto

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/final-fantasy-xv-update-1-13-gets-official-screenshots-adds-magitek-exosuits-quests/

Tagi: Final Fantasy XV galeria patch playstation 4 Square Enix