Paweł Musiolik Paweł Musiolik 30.07.2017 14:46
Dynasty Warriors 9 wygląda lepiej niż można się spodziewać
514V

Dynasty Warriors 9 wygląda lepiej niż można się spodziewać

Dynasty Warriors 9 ma być odważnym krokiem Koei Tecmo w przód. Przejście w schemat otwartego świata może grze wyjść bokiem, ale warto ryzykować z prostego faktu - seria od dawna stoi w miejscu i traci na popularności.

Wypuszczane do tej pory materiały z Dynasty Warriors 9 pozwalają mieć nadzieję, że ekipa Omega Force, która od samego początku odpowiada za tę serię wie co robi. Gra znacząco zyskała na poziomie grafiki mimo przejścia w otwarty świat. Oczywiście trzon rozgrywki nadal pozostaje ten sam, jeśli więc kogoś nudzi przedzieranie się przez tysiące przeciwników - nie ma tutaj czego szukać.

Dynasty Warriors 9 z większym wsparciem dla PlayStation 4 Pro

Jednak jeśli należycie do grona fanów tej serii, ale zaczęła was nudzić brakiem nowości, to prawdopodobnie z nadzieją patrzycie na premierę Dynasty Warriors 9. Nowe materiały, które pochodzą z Animation-Comic-Game Hong Kong 2017 sprawiają, że można jeszcze bardziej optymistycznie patrzeć na ten projekt. Kilka dni temu pokazywaliśmy materiał z Guan Yu w akcji, dzisiaj mamy kolejne dwa materiały z gry.

Pierwszy skupia się na postaci, którą ledwo co ujawniono - Cheng Pu.

Drugi to trwający siedemnaście minut materiał z Xiahou Dun.

Premiera gry planowana jest jeszcze na ten rok.

Tagi: Dynasty Warriors 9 Koei Tecmo Omega Force playstation 4 wideo