Daniel Stroński Daniel Stroński 28.07.2017 15:44
Doom - darmowy weekend
1212V

Doom - darmowy weekend

Doom jest już dostępny wraz z wszystkimi dodatkami za darmo w PS Store dla wszystkich Plusowców. Sprawdzić warto, szczególnie z uwagi na ostatnią aktualizację 6.66!

Doom jest już na rynku od ponad roku, ale jeśli jakimś cudem wciąż nie mieliście okazji przetestować rewelacyjnego wskrzeszenia serii od id Software, macie teraz świetną okazję. Gra będzie przez ten weekend dostępna nieodpłatnie, choć z pewnymi ograniczeniami, dla wszystkich osób z aktywną usługą PlayStation Plus.

Doom z aktualizacją 6.66 - wszystkie DLC za darmo!

Ostatnia aktualizacja o numerku 6.66 sprawiła, że wszystkie trzy paczki DLC ("Unto the Evil", "Hell Followed" i "Bloodfall") stały się dostępne za darmo dla każdego posiadacza podstawowej wersji gry. Jeśli jednak wciąż nie jesteście przekonani co do zakupu (a do 17 sierpnia Dooma w PS Store wyrwiecie za 59,99 zł), rozpoczął się darmowy weekend.

Udostępniona dla Plusowców wersja próbna gry obejmuje cały tryb wieloosobowy i dwie pierwsze misje kampanii dla jednego gracza. Jeśli zdecydujecie się kupić pełną wersję Dooma, Wasz weekendowy postęp przeniesie się do niej. Przygotujcie się jednak na długie ściąganie - do uruchomienia gry potrzebne jest 22 GB danych z docelowych 77 GB.

Doom - zwiastun aktualizacji 6.66

 

Tagi: Bethesda Softworks doom id Software