Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 28.07.2017 14:50
Metal Gear Solid V z nową aktualizacją
955V

Metal Gear Solid V z nową aktualizacją

Metal Gear Solid V otrzyma w sierpniu aktualizację, która pozwoli nam grać Revolver Ocelotem w ramach wieloosobowego trybu FOB. Oprócz tego trafią tam inne nowości, o których przeczytacie w newsie.

Metal Gear Solid V to ostatnia odsłona kultowej serii, nad którą pracował Hideo Kojima. Jego współpraca z Konami została rozwiązana w nieznanych nam okolicznościach. Tak czy siak, nie oznacza to, że nowych gier z serii nie będzie, ale patrząc na Metal Gear Survive nie jest to dobra wiadomość. Cieszyć się mogą natomiast entuzjaści wieloosobowego trybu gry.

Metal Gear - jak mógłby wyglądać remake dwóch pierwszych gier?

W sierpniu pojawi się aktualizacja dla Metal Gear Solid V, dzięki której będziemy mogli grać jako Revolver Ocelot. Nie można zmienić jego wyglądu, ale stopień jego kamuflowania jest nieco wyższy nic pozostałych postaci w ustawieniu domyślnym.

Wspomniany jegomość może używać dwóch rewolwerów. Zgodnie z zarysem fabularnym jest to prawdziwy rewolwerowiec - szybciej wyciąga pistolety, może strzelać z dwóch jednocześnie, a nawet zabijać przeciwników rykoszetem - ukazane zostało to na poniższych grafikach.

Oprócz tego do trybu zawitają inne nowości. Wormhole Generator może teraz automatycznie zabrać gracza z krytycznej sytuacji, a przeciwnicy nie mogą go usunąć jeśli został już położony. Poza tym dostępne będą też nowe stroje kąpielowe dla postaci. Żeby móc z nich skorzystać musicie je najpierw opracować. Aktualizacja ma pojawić się 1 sierpnia 2017 roku.

Metal Gear Solid V - fragment rozgrywki

 

Źródło: https://www.konami.com/mg/mgs5/tpp/en/news/update201708.php

Tagi: aktualizacja Kojima Productions Konami metal gear solid v: the phantom pain patch playstation 4