Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 28.07.2017 12:29
Hellblade niczym horror - zobaczcie niepokojący zwiastun!
539V

Hellblade niczym horror - zobaczcie niepokojący zwiastun!

Hellblade jest już gotowe do premiery, więc twórcy prezentują ją na nowym zwiastunie. Ten tylko potwierdza, że będziemy mogli spodziewać się gęstego, świetnego klimatu.

Hellblade to nowe dzieło Ninja Theory - studia, które wcześniej dostarczyło DmC: Devil May Cry czy Heavenly Sword. Tym razem tworzą jako studio niemal w pełni niezależne, więc mogą sobie pozwolić na stosunkowo dużą swobodę. Ich nowa gra opowie nam o świętej misji tytułowej Senuy cierpiącej na chorobę psychiczną. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że gra jest już ukończona i gotowa do premiery.

Hellblade: Senua’s Sacrifice - prace nad grą dobiegły końca!

W Hellblade zmierzymy się z wieloma przeciwnikami oraz rozwiązywać będziemy zagadki środowiskowe - twórcy na ten drugi aspekt położyli duży nacisk, twierdząc, że to świetna okazja do wykorzystania wyjątkowej tematyki gry - choroby psychicznej głównej bohaterki. Na tym aspekcie skupia się też nowy zwiastun. Ukazane jest z jak wieloma problemami zmierzy się szalona postać. Zwiastun jest świetny i swoim nastrojem wręcz hipnotyzuje.

Hellblade na niepokojącym zwiastunie

Premiera Hellblade zaplanowana jest na 8 sierpnia 2017 roku. Prace zostały ukończone, więc żadnych opóźnień nie będzie. Gra będzie wydana tylko cyfrowo, ale kosztować będzie tylko 125 złotych. Jeśli zamówicie ją przez premierą otrzymacie wyjątkowy motyw dynamiczny. Możecie to zrobić tutaj.

Tagi: hellblade: senua's sacrifice Ninja Theory playstation 4 wideo