Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 28.07.2017 11:43
Dead Alliance - startuje otwarta beta
428V

Dead Alliance - startuje otwarta beta

Dead Alliance rozpoczęło otwarte testy beta. W Sieci pojawił się zwiastun, którym twórcy starają się zachęcić do testowania oraz wyjaśniają na czym polega ich nowa gra.

Dead Alliance to kolejna gra, która zabierze nas do świata opanowanego przez zombie. Twórcy z IllFonic przygotowali jednak coś wyjątkowego, bo w ich grze będziemy mogli wpływać na zachowania zombie i w ten sposób walczyć z innymi graczami.

Dead Alliance - drużynowe zmagania z zombie na zwiastunie

Wczoraj zaczęły się otwarte testy beta Dead Alliance. Pozwalają one przetestować tryb wieloosobowy, w którym możemy przetestować kilka typów rozgrywki. Do dyspozycji jest Team Deathmatch, Deathmatch, King of the Hill, Capture and Hold oraz Solo Survival. Jest jeszcze Attrition, które jest wariacją tego co znamy z MOBA. Wyjątkową cechą Dead Alliance jest możliwość manipulowania zachowaniami Zetów, których możemy wykorzystać do utrudnienia zabawy graczom z przeciwnej drużyny.

Dead Alliance na zwiastunie otwartej bety

Klienta bety pobierzecie w tym miejscu - zajmuje on około 3,6 GB. Testy potrwają do 31 lipca. Dead Alliance pojawić się ma 29 sierpnia. Grę możecie zamówić już teraz za 169 złotych w tym miejscu.

Tagi: Dead Alliance Illfonic Maximum Games playstation 4 wideo