Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 28.07.2017 08:48
GTA 6 jednak jeszcze nie powstaje
3062V

GTA 6 jednak jeszcze nie powstaje

Grand Theft Auto 6 obiegło wczoraj cały internet i podekscytowało graczy. Wygląda jednak na to, że wieść o trwających sesjach motion capture jest zwykłą ściemą.

Grand Theft Auto 6 z pewnością powstaje. Wczoraj napisaliśmy o CV Tima Neffa - aktora i kaskadera, którym miałby rzekomo pracować w sesjach motion capture na rzecz Red Dead Redemption 2 i Grand Theft Auto 6. Jak się okazało, podsumowanie jego kariery, o którym mowa, nie jest prawdziwe. Wyjaśnił to sam zainteresowany.

GTA 6 szybciej niż myślimy?

Gdyby podobny wyciek rzeczywiście był prawdziwy, twórcy Grand Theft Auto 6 zaraz by się z nim rozprawili - nie byłoby sytuacji, w której coś podobnego wisiałoby w Sieci tyle czasu. Sam Tim Neff przyznał, że strony nie zna, nie jest to też jest konto ani faktyczne CV. Sama pozycja o "Marine Insurance" już na to wskazuje.

Pracowałem nad GTA 5 dawno temu i od tamtego czasu nic nie robiłem. Przepraszam za zamieszanie. Wygląda na to, że zostałem nieźle strollowany.

Nawet jeśli spojrzymy na jego profil w serwie IMDB to już wtedy widać, że coś tu nie pasuje. Wygląda na to, że Grand Theft Auto 6 jest tak mocno oczekiwanym tytułem, że najmniejsza i nawet nieprawdziwa wzmianka o powstawaniu wprawia wszystkich w zachwyt. Sama gra na pewno już powstaje, ale Tim Neff nie jest w to zaangażowany.

Źródło: https://www.pcgamesn.com/gta-6-leak-fake

Tagi: grand theft auto 6 Grand Theft Auto VI gta 6 Rockstar Games