Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 27.07.2017 19:27
Hellblade: Senua’s Sacrifice - prace nad grą dobiegły końca!
340V

Hellblade: Senua’s Sacrifice - prace nad grą dobiegły końca!

Hellblade: Senua’s Sacrifice zostało ukończone przez twórców. Studio świętuje i jest gotowe do debiutu, który odbędzie się już w przyszłym miesiącu. Premierze gry już nic nie zagraża.

Hellblade: Senua’s Sacrifice zostało ozłocone - oznacza to, że studio zakończyło pracę nad grą i produkcja zadebiutuje w planowanym terminie. Nie czeka nas już żadna obsuwa i możemy być pewni, że zagramy 8 sierpnia.

Hellblade: Senua’s Sacrifice - walkom brakuje mocy

Hellblade: Senua’s Sacrifice to pozycja od studia Ninja Theory - autorów gier, które praktycznie zawsze cieszą się renomą finansowych klap. Wspomnieć tutaj należy: Heavenly Sword, kontrowersyjne DmC: Devil May Cry, Enslaved: Odyssey to the West - jak widać twórcy mają swoje wizje i pomysły, ale społeczność graczy nie jest nimi zainteresowana. Studio się jednak nie poddaje, ale zmienia podejście do pracy. Tym razem projekt opracowywany jest przez niewielką ekipę kilkunastu osób. Inaczej rozplanowano też budżet - postawiono wyłącznie na cyfrową dystrybucję i skupiono na niewielkim koszcie przy zachowaniu jakości gier AAA. Czy nowe podejście do tworzenia gier przełoży się w końcu na sukces komercyjny? Przekonamy się już za niecałe dwa tygodnie.

Hellblade: Senua’s Sacrifice wrzuci nas w rolę bohaterki, która cierpi na chorobę psychiczną. Senua słyszy głosy w głowie i widzi halucynacje oraz zmaga z koszmarem schizofrenii. Tytuł skupi się na opowiedzeniu wciągającej historii, ale nie zabraknie też walki i eksploracji. Całość może się pochwalić mrocznym klimatem i ponurą atmosferą potęgowaną przez zniekształcone postrzeganie rzeczywistości z perspektywy głównej postaci.

Hellblade: Senua’s Sacrifice - 10 minut rozgrywki

Źródło: Twitter (Ninja Theory)

Tagi: hellblade: senua's sacrifice Ninja Theory playstation 4 wideo