Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 27.07.2017 17:47
Gran Turismo Sport. Zróbcie miejsce, bo król wjeżdża na tor
1586V

Gran Turismo Sport. Zróbcie miejsce, bo król wjeżdża na tor

Gran Turismo Sport nadjeżdża i nie bierze jeńców. Produkcja otrzymała nowe materiały a na nich możemy podziwiać karierę, tryb fotograficzny i wiele więcej! Szykuje się powrót serii w naprawdę wielkim stylu.

Gran Turismo Sport to nie bez powodu jedna z najbardziej oczekiwanych premier i absolutna elita jeśli chodzi o gatunek symulatorów. Renoma wyrobiona przez lata nie wzięła się z niczego. Studio Polyphony Digital pod przewodnictwem Kazunoriego Yamauchi to zgraja istnych pasjonatów i perfekcjonistów kochających motoryzację. Oczekiwania są więc ogromne, a słowa twórców mówiące chociażby o tym, że otrzymamy najpiękniejsze modele samochodów na świecie podgrzewają jeszcze bardziej gorącą atmosferę.

Gran Turismo Sport - premiera odbędzie się w październiku

Gran Turismo Sport atakuje nas kolejnymi materiałami. Tym razem możemy zobaczyć jak wygląda tryb kariery. Chociaż idea stojąca za produkcją mówi o rewolucji sieciowej rywalizacji, to jednak możemy też liczyć na rozbudowany moduł zabawy przeznaczony dla samotnego gracza. Na co mogą liczyć użytkownicy? Obecna jest obowiązkowa szkółka jazdy, liczne wyzwania oraz wydarzenia wyścigowe. Wszystko to na materiale wysokiej jakości w pięknej rozdzielczości 4K i 60 klatkach animacji na sekundę.

Gran Turismo Sport - spojrzenie na karierę

To jednak nie koniec. Możemy też spojrzeć na niezwykle złożony tryb fotograficzny. Twórcy przygotowują naprawdę solidnie wykonane narzędzie do tworzenia unikalnych i zapierających wdech w piersiach ujęć. Tryb pozwoli utrwalać niemal fotorealistyczne sceny. Skomponowane przez nas obrazy pozwolą ukazać najdrobniejsze szczegóły pięknie wykonanych samochodów oraz malowniczych krajobrazów.

Gran Turismo Sport - tryb fotograficzny

Gran Turismo Sport będzie naprawdę epickie! Kolejne wideo pochodzi z japońskiej siedziby Polyphony Digital i pozwala rzucić okiem na urywki pochodzące z niemal ukończonej wersji tytułu. Nie zabrakło też scen z PlayStation VR, które zostały mocno upiększone względem wcześniejszych pokazów. Osoby testujące grę mówią dobitnie, że tytuł jest fenomenalny i niesamowity pod wieloma względami. Całość zachwyca wyglądem i przywiązaniem uwagi do najdrobniejszych szczegółów.

Gran Turismo Sport - spojrzenie na niemal ukończoną grę

Gan Turismo Sport zadebiutuje na rynku w dniu 18 października

Źródło: YouTube (IGN)

Tagi: Gran Turismo Sport playstation 4 Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment wideo