Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 27.07.2017 17:19
Wolfenstein 2: The New Colossus. Mnóstwo rozgrywki potwierdza - to będzie miazga!
660V

Wolfenstein 2: The New Colossus. Mnóstwo rozgrywki potwierdza - to będzie miazga!

Wolfenstein 2: The New Colossus wyrasta powoli na istnego króla gatunku - przynajmniej dla osób, które niekoniecznie utożsamiają FPSy z trybem wieloosobowym. Bethesda idzie pod prąd i dostarczy nam mocarny tytuł przeznaczony dla pojedynczego gracza, i chwała im za to!

Wolfenstein 2: The New Colossus  to będzie istne spełnienie marzeń dla fanów poprzednika! Tytuł zapowiada się po prostu świetnie i zaoferuje więcej tego samego w jeszcze lepszym stylu. Dzisiaj otrzymaliśmy konkrety odnośnie przepustki sezonowej, która pozwoli nam zagrać trzema nowymi bohaterami. Teraz pora na czystą rozgrywkę - zapowiada się bezpardonowe wyżynanie nazistów!

Wolfenstein 2: The New Colossus - śmierć na kółkach i szczegóły dotyczące przepustki sezonowej!

Wolfenstein 2: The New Colossus otrzymało dzisiaj istną lawinę rozgrywki. Dzięki temu możemy poznać pierwszą misję i długie fragmenty z gry. Miejcie na uwadze, że mogą one zdradzać pewne kwestie fabularne. Jeśli obawiacie się spoilerów - wstrzymajcie się do premiery. Możecie mi wierzyć na słowo, że jest na co czekać!

Na początek pierwsza misja rozpoczynająca grę i materiał trwający przeszło 45 minut. Wideo stanowi dłuższy fragment ostatniego materiału, gdzie mogliśmy podziwiać jak Blazkowicz jeździ na wózku inwalidzkim i wymierza śmierć niemieckim żołnierzom. Misja dzieje się na pokładzie łodzi podwodnej i wygląda naprawdę dobrze!  Jest brutalnie, efektownie i klimatem nie odbiega od pierwszej odsłony.

Wolfeinstein 2: The New Colossus - 45 minut z rozgrywki

Wolfenstein 2: The New Colossus zapowiada się na sequel idealny. Odnoszę teraz wrażenie, że przy okazji poprzednika twórcy nie byli pewni, czy rozgrywka opracowana w imię zasad starej szkoły tworzenia FPSów chwyci i dopiero teraz pójdą na całość. Duża też w tym zasługa porzucenia konsol poprzedniej generacji. Tytuł wygląda o wiele ładniej i zapowiada się na to, że dostarczy również jeszcze więcej frajdy niż pierwsza część!

Drugie wideo pozwala rzucić okiem na okupowane Stany Zjednoczone i zobaczyć w akcji scenę poprzedzającą wypad na shake'a truskawkowego, gdzie następuje nerwowa wymiana zdań z nazistą. Materiał trwa 30 minut, więc usiądźcie wygodnie i podziwiajcie.

Wolfenstein 2: The New Colossus - wycieczka po Roswell

Wolfenstein 2: The New Colossus  pojawi się na rynku 27 października. Tytuł będzie posiadał przepustkę sezonową wycenioną na około 100 zł - w jej ramach otrzymacie trzy rozszerzenia DLC, które pozwolą zagrać nowymi bohaterami.

Źródło: YouTube

Tagi: Bethesda machine games playstation 4 wideo Wolfenstein 2: The New Colossus