Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 27.07.2017 16:13
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - jak wypada wersja na PS4 Pro?
898V

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - jak wypada wersja na PS4 Pro?

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo ze zwykłego fabularnego dodatku do Uncharted 4 rozrósł się do rozmiaru niemal pełnoprawnej gry. Dostępna będzie wersja na PS4 Pro i dzięki nowemu materiałowi możemy się jej przyjrzeć.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zapowiadane jest jako ostatnia odsłona wyprodukowana przez utalentowane studio Naughty Dog. Deweloperzy chcą dać serii odpocząć i poważnie zabrać się za inną wielką grę jaką jest The Last of Us 2. Ostatnio mieliśmy okazję przetestować nowe Uncharted i możemy potwierdzić, że to poziom "czwórki" z małymi zmianami w rozgrywce oraz z większymi, bardziej otwartymi lokacjami. Reszta elementów to w zasadzie to samo - możliwość skradania się, omijania przeciwników bądź prowadzenia otwartych starć. Nowością będą skrzynki z wyjątkowym uzbrojeniem.

Graliśmy w Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

Jeśli chodzi o fabułę, to Uncharted: Zaginione Dziedzictwo skupi się na wyprawie Chloe Frazer i Nadine poszukujących Kła Ganeszy. Bohaterki wyruszą do Indii, gdzie zmierzą się z niebezpiecznym i przebiegłym handlarzem bronią, Asavem stojącym na czele rebelianckiej armii. On również chce zdobyć artefakt, aby łatwiej było mu przejąć władzę nad regionem. Przy okazji warto wspomnieć, że będzie to jedyny region jaki odwiedzimy w grze.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo uchwycone na PS4 Pro

W Sieci pojawił się materiał, dzięki któremu możemy przyjrzeć się jak będzie wyglądało wsparcie PlayStation 4 Pro dla Uncharted Zaginione Dziedzictwo. Jak się okazuje jest to ten sam poziom co w Uncharted 4, gdzie obraz wyświetlany jest w jakości 1440p przy 30 klatkach na sekundę. W przypadku gry wieloosobowej (przeniesionej z Uncharted 4) będzie to 60 klatek na sekundę. Poziom graficzny to w większości to samo co w poprzedniku, ale otoczenie jest bardziej szczegółowe.

O tym jak będzie w istocie, przekonamy się już 23 sierpnia, bo wtedy Uncharted Zaginione Dziedzictwo się pojawi. Gra będzie dostępna również w polskiej wersji językowej oraz w pudełku i cyfrowej edycji.

Tagi: Naughty Dog playstation 4 Sony Interactive Entertainment Uncharted: Zaginione Dziedzictwo wideo