Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 27.07.2017 10:28
GTA 6 szybciej niż myślimy?
4305V

GTA 6 szybciej niż myślimy?

Grand Theft Auto 6 najwidoczniej powstaje i jest już w całkiem zaawansowanej produkcji. Wskazuje na to CV jednego z aktorów, który brał udział w sesjach motion capture zarówno Red Dead Redemption 2 jak i... Grand Theft Auto 6.

Grand Theft Auto 6 oczywiście powstanie, bo to przecież potencjalnie kolejny, ogromny hit, który na nowo zdefiniuje pojęcie gry z otwartym światem. Pytanie tylko kiedy miałaby powstać. Tego nie wiadomo, ale wychodzi na to, że prace nad grą już się rozpoczęły.

Pozycja Grand Theft Auto 6 pojawiła się w CV jednego aktora, który zaznaczył, że brał udział w sesjach motion capture w Red Dead Redemtion 2 oraz Grand Theft Auto 6. Na tym niestety kończą się wszelkie informacje. Ponadto, tak naprawdę nie można ocenić w jakim stopniu zaawansowania jest produkcja, bo sesje wykonuje się na przestrzeni całego dewelopingu.

Oczywiście nie wiadomo kiedy ani na co pojawi się Grand Theft Auto 6. Możemy tylko przypuszczać, że będzie to 2020 rok i że najpierw pojawi się wersja na PlayStation 4, a później na PlayStation 5, tak samo jak było z GTA V.

Czego byście oczekiwali po Grand Theft Auto 6? Ja bym chętnie przyjął opcję z klimatami lat siedemdziesiątych czy osiemdziesiątych, czyli Vice City nowej generacji. Z drugiej jednak strony fajnie byłoby dostać coś całkowicie nowego. W jakich klimatach gra by się nie rozgrywała, opcja z trzema bohaterami grywalnymi była świetna i mam nadzieję, że pozostaną przy tym pomyśle.

Źródło: http://resumes.breakdownexpress.com/751904-3340379

Tagi: grand theft auto 6 Grand Theft Auto VI Rockstar Games