Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 27.07.2017 08:57
Killing Floor 2 ze zwiastunem wydarzenia Czas Zetów
288V

Killing Floor 2 ze zwiastunem wydarzenia Czas Zetów

Killing Floor 2 otrzymało niedawno aktualizację, dzięki czemu możliwe jest uczestniczenie w sezonowych i tygodniowych wydarzeniach, którymi wcześniej mogli cieszyć się jedynie użytkownicy PC. Dzisiaj wystartowało nowe wydarzenie - Czas Zetów.

Killing Floor 2 to kooperacyjna strzelanka FPS, w której zajmujemy się eksterminacją zombie - czyli Zetów, według nazewnictwa gry. Grać można samemu oraz w Sieci, wspólnie z innymi graczami. Ostatnim razem pojawiła się aktualizacja, która użytkownikom wersji na PlayStation 4 dała możliwość uczestniczenia w cotygodniowych i sezonowych wydarzeniach.

Killing Floor 2 z wydarzeniem Summer Sideshow

The Summer Shideshow w Killing Floor 2 jeszcze trwa. To wydarzenie zaplanowane na całe lato, w którym trafiamy do Królestwa Tragedii, gdzie czekają na nas specjalne zadania. Za wykonanie ich zgarniemy wyjątkowe przedmioty. Całość utrzymana jest w cyrkowym stylu, więc mamy do czynienia z prawdziwie z prawdziwymi dziwolągami - rzygające klauny, człowiek-małpa z piłą mechaniczną i takie tam.

Killing Floor 2 rozpoczęło kolejne tygodniowe wydarzenie - tym razem jest to Czas Zetów. To wymagający tryb, który da nam Maskę mięśniaka jeśli się z nim uporamy. Wystarczy, że po wybraniu opcji Matchmaking online wybierzemy tygodniowy tryb gry. Wtedy będziemy mogli cieszyć się większą ilością czasu gdy znajdziemy się w pobliżu zetów. Jak to działa możecie sprawdzić na poniższym zwiastunie.

Killing Floor 2 na zwiastunie nowego wydarzenia

 

Tagi: Killing Floor 2 PlayStation 4 Tripwire Interactive wideo

Nie przegap