Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 26.07.2017 20:33
Destiny 2. Zamówcie grę wcześniej a zgarniecie lodową spluwę
383V

Destiny 2. Zamówcie grę wcześniej a zgarniecie lodową spluwę

Destiny 2 dostało rozśpiewany zwiastun pełen lodu. Nowe wideo pozwala obejrzeć w akcji egzotyczną broń, którą otrzymają wszyscy gracze składający preorder.

Destiny 2 testowane jest przez graczy z całego świata w ramach otwartych testów beta. Legendarne studio Bungie ma wizję na rozwój swego kosmicznego uniwersum, ale jednocześnie nie podejmuje radykalnych kroków, aby odmienić znany trzon rozgrywki. Wiemy jednak, że tytuł będzie dużo lepiej rozwijany i użytkownicy mogą liczyć na cyklicznie pojawiającą się zawartość dodatkową. Ostatnio mogliśmy sprawdzić w akcji tryb przetrwania oraz nową mapę. Teraz pora na bonusy dodawane do zamówień przedpremierowych.

Destiny 2 - tryb przetrwania i nowa mapa

Destiny 2 doczekało się nowego materiału promocyjnego. Ten przedstawia lodową broń z egzotycznej kategorii, która trafi w ręce graczy decydujących się na zamówienie przedpremierowe. Ekskluzywna pukawka doczekała się własnego wideo, gdzie w tle leci niesławny i znany na całym świecie utwór "Ice Ice Baby" w wykonaniu Vanilla Ice.

Destiny 2 - zwiastun ekskluzywnej broni z preorderów

Premiera Destiny 2 nastąpi 6 września. Czy lodowy karabin o nazwie Coldheart wystarczy, aby nakłonić Was do niemałej inwestycji?

Źródło: YouTube (IGN)

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4 wideo