Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 26.07.2017 19:23
The Sims 4 trafi na PS4 w listopadzie!
1149V

The Sims 4 trafi na PS4 w listopadzie!

Seria The Sims faktycznie wraca na konsole i już w listopadzie posiadacze PS4 będą mogli zasmakować najpopularniejszego symulatora życia w postaci The Sims 4!

The Sims 4 zadebiutowało w 2014 roku na komputerach PC, ale twórcy dopiero teraz zdecydowali się wysłuchać głosy milionów fanów i stworzyć wersję konsolową! Produkcja pojawi się na rynku w dniu 17 listopada na PlayStation 4 i pozwoli nam wcielić się w tytułowe Simy.

Seria The Sims wraca na konsole!

The Sims 4 to najnowsza odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier świata. Jest to swoisty symulator życia, w którym tworzymy swoje cyfrowe awatary. Za ich pomocą zakładamy rodziny, budujemy dom i rozwijamy swoją karierę oraz relacje społeczne, dając jednocześnie upust bogatej wyobraźni.

W przeszłości konsolowe wydania gier serii The Sims znacząco odbiegały od edycji PC. Teraz nie będzie to miało miejsca. Współczesna technologia pozwoliła twórcom całkowicie przenieść swoją wizję bez wprowadzania radykalnych zmian w rozgrywce. Tytuł będzie tym samym co pierwowzór i konsolowi gracze nie otrzymają wybrakowanego doświadczenia.

Twórcy w tej chwili przygotowują się do jesiennej premiery i zajmują eliminowaniem wszelkich błędów. Już teraz możecie jednak składać zamówienie przedpremierowe na standardową wersję gry The Sims 4 - dzięki temu zaklepiecie sobie dodatek Perfect Patio Stuff Pack. W jego skład wejdą nowe ubrania, dekoracje i parę innych cyfrowych przedmiotów.

The Sims 4 Deluxe Party Edition obdaruje Was tą samą zawartością, która znajdzie się w Perfect Patio Stuff Pack, ale dodatkowo możecie liczyć na następujące bonusy:

  • Wcześniejszy dostęp do gry na 3 dni przed jej premierą
  • Stylowe ubrania dla Simów i Flaming Tiki Bar
  • Zawartość Up All Night - Laser Light Show, dekoracje i imprezowe kostiumy
  • Pakiet zabawnych czapek ze zwierzętami

Poniżej zwiastun konsolowej wersji - premiera 17 listopada tego roku. Preordery na PS Store można składać na cenę 169 zł.

The Sims 4 - zwiastun wersji PS4

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/07/26/the-sims-4-is-coming-to-playstation-4-on-17th-november/#sf101055587

Tagi: