Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 26.07.2017 19:02
Doom. Mocarna aktualizacja 6.66 na piekielnie gorącym zwiastunie!
507V

Doom. Mocarna aktualizacja 6.66 na piekielnie gorącym zwiastunie!

Doom jest świetnie wspierane przez twórców, a teraz produkcja otrzymała najważniejszą z dotychczasowych aktualizacji. Twórcy rezygnują z polityki płatnych rozszerzeń i udostępniają graczom nieodpłatnie wszystkie dodatki DLC!

Doom doczekało się świetnego rozbudowania za sprawą aktualizacja 6.66. W jej ramach każdy gracz otrzymuje pełen i darmowy dostęp do wszystkich wydanych do tej pory dodatków DLC. Sieciowa rozgrywka wieloosobowa otrzymała też kilka nowości i przemodelowany system postępów.

Doom z aktualizacją 6.66 - wszystkie DLC za darmo!

Doom świętuje nowości za sprawą świeżego zwiastuna. Jeśli mieliście ochotę wrócić do tej gry lub ją dopiero zakupić, to właśnie nastał idealny moment, aby to uczynić. Dzięki aktualizacji 6.66 cała dodatkowa zawartość jest dostępna za darmo dla wszystkich graczy. Tyczy się to map i demonów oraz paru innych elementów, za które niedawno trzeba było wyłożyć prawdziwe pieniądze. Doszedł też nowy system postępów oraz run, które wzmacniają naszą postać.

Doom - zwiastun aktualizacji 6.66

Doom wzorem Titanfall 2 przestaje dzielić społeczność graczy za sprawą płatnych map! Czyżbyśmy doczekali się nowej mody rozwoju wieloosobowych gier? Oby tak było - na dzień dzisiejszy wiemy, że do sprawy w podobny sposób podejdzie Star Wars: Battlefront 2.

Źródło: YouTube (Bethesda Softworks)

Tagi: Bethesda Softworks doom id Software playstation 4 update 6.66 wideo