Daniel Stroński Daniel Stroński 26.07.2017 20:00
The Crew 2 pierwszy raz w rękach graczy - jest znacznie lepiej
678V

The Crew 2 pierwszy raz w rękach graczy - jest znacznie lepiej

The Crew 2 zagościło na tegorocznych targach E3 i gracze mieli w końcu okazję wypróbować w akcji wiele zapowiadanych nowości. Jak gracze oceniają drugie podejście do drużynowych wyścigów Ubisoftu?

The Crew 2 to jeszcze jedna próba Ubisoftu w przepchnięciu swojego pomysłu na co-opową grę wyścigową. Raz jeszcze dostaniemy ogromny otwarty świat przedstawiający całe (w odpowiednio skondensowanej wersji, oczywiście) Stany Zjednoczone, tytułowe drużyny graczy i jeżdżących sobie po ulicach ludzi, z którymi możemy z miejsca rozpocząć wyścig. Ale nie ograniczymy się do samochodów! Dostępne mają być motocykle, statki czy nawet samoloty. Nie ma wyjścia - trzeba opanować każdy rodzaj pojazdu, by górować nad innymi - m.in. offroad, street racing i inne.

Wciąż trwają zapisy do bety The Crew 2!

The Crew 2 mamy dostać na początku przyszłego roku, więc tegoroczne targi E3 były ostatnią okazją tego kalibru do pokazania czegoś wyjątkowego. I pokazano! Oprócz efektownego zwiastuna, udostępniono graczom pierwszy raz grywalne demo tytułu, a ich wrażenia zebrano na filmiku promocyjnym. Oczywiście wiadomo, że negatywnych opinii by nie zawarto, ale z tego, co słyszymy z ust osób mających okazję zagrać w demo, wszystko wygląda lepiej i, przede wszystkim, lepiej się prowadzi.

The Crew 2 - wrażenia graczy z E3 2017

 

Pozostaje pytanie - czy na rynku jest miejsce na kolejne The Crew po niezbyt udanej poprzedniczce z 2014 roku? W pierwszej odsłonie ceniono ogromny świat gry i widoczki, jakie oferował. Nie wymagano też gry wieloosobowej - mogliśmy grać samotnie przeciw sztucznej inteligencji... ale tylko połączeni z Siecią. Problemem były także pustki na ulicach - gry ogromną mapę mają zaludnić gracze, a tych zwyczajnie nie znalazło się dostatecznie dużo, ciężko mówić o udanej zabawie. Nie mówiąc już o nie najlepszych pomysłach na integrację gry wyścigowej z tego rodzaju MMO. A fabuła? Zapomnijcie o czymkolwiek ciekawym.

The Crew 2 zwyczajnie musi być lepsze, bo twórcy wiedzą już, co nie grało w poprzedniej odsłonie. Pytanie tylko, czy dołożenie nowych rodzajów pojazdów nie okaże się przytłaczające. Oby premiera zapewniła solidną liczbę graczy, bo inaczej błędne koło (nikt nie chce grać, bo są pustki na drogach, bo nikt nie chce grać) znowu doprowadzi do pustego świata.

Źródło: YouTube (Ubisoft Polska)

Tagi: Ivory Tower playstation 4 The Crew 2 Ubisoft wideo