Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 26.07.2017 14:46
Hellblade - walkom brakuje mocy. Sprawdźcie nowe nagranie
539V

Hellblade - walkom brakuje mocy. Sprawdźcie nowe nagranie

Hellblade zabierze nas w sam środek szalonej wyprawy tytułowej bohaterki. W grze będziemy nie tylko próbować ogarnąć co się dzieje, ale również trochę walczyć - nowe nagranie sugeruje, że walka będzie jednym z najsłabszych elementów gry, ale co się dziwić - to w końcu Ninja Theory.

Hellblade jest nową produkcją studia Ninja Theory - deweloperów odpowiedzialnych za Heavenly Sword czy nieudane DmC: Devil May Cry - reboot kultowej serii Capcomu. Ich nowa gra opowie nam o poświęceniu Senuy, która cierpi na chorobę psychiczną. Wyrusza na świętą misję, w trakcie której walczy z wieloma przeciwnościami. Jeśli chodzi o klimat gry i całą stylistykę, to wygląda naprawdę przepięknie. Walka niestety zapowiada się gorzej.

Hellblade jest przepiękne

Rozgrywka w Hellblade polegać będzie na rozwiązywaniu zagadek środowiskowych - kolejna rzecz, która zapowiada się ciekawie. Oprócz tego będziemy też po prostu przemierzać pięknie wykonane lokacje oraz walczyć. To właśnie na starciach skupia się poniższy materiał. Widać po nim, że zadawane przez bohaterkę ciosy nie mają mocy - jedna z tych rzeczy, których nie lubię najbardziej. Przeciwnik niemal w ogóle nie reaguje na uderzenia. Lepiej jest z następnymi przeciwnikami, ale wciąż nie do końca jestem przekonany. Pozostaje jedynie liczyć na to, że w praktyce jest to lepsze, ale znając Ninja Theory, nie liczyłbym na to zbytnio.

Hellblade na fragmencie rozgrywki

Hellblade: Senua's Sacrifice ma pojawić się 8 sierpnia 2017 roku. Dostępna będzie pełna polska wersja językowa. Deweloperzy są teraz w dużym stopniu niezależni, więc gra dostępna będzie jedynie w cyfrowej wersji za połowę ceny. Zamówić ją możecie już teraz, w tym miejscu za 125 złotych. Jeśli to zrobicie otrzymacie wyjątkowy motyw dynamiczny.

Tagi: hellblade: senua's sacrifice Ninja Theory playstation 4 wideo