Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 26.07.2017 11:54
Dynasty Warriors 9 na pierwszym materiale z rozgrywką!
240V

Dynasty Warriors 9 na pierwszym materiale z rozgrywką!

Dynasty Warriors 9 ma być najlepszą odsłoną serii. Dotychczas dostawaliśmy same zrzuty ekranu, informacje oraz zaledwie jeden zwiastun. Dzisiaj po raz pierwszy możemy spojrzeć na właściwą rozgrywkę.

Dynasty Warriors 9 przeniesie akcję w otwarty świat i odda nam do dyspozycji nowe możliwości w podejmowaniu działań i walce. Świat będziemy mogli przemierzać swobodnie, również konno. Podczas eksploracji trafimy na armie wroga oraz większe i mniejsze miasta, w których dokonamy zakupów i otrzymamy zadania dodatkowe. Jeśli chodzi o walkę to będziemy mogli zaatakować wroga otwarcie lub zaplanować chociażby pułapkę.

Dynasty Warriors 9 przedstawia swój świat i system walki na nowym zwiastunie!

Poniższy materiał prezentuje Dynasty Warriors 9 pod wieloma kątami. W pierwszej kolejności widzimy jak wygląda eksploracja, później jest trochę walki. Przy okazji możemy też zobaczyć jak wygląda mapa. W akcji zobaczymy Guan Yu. Materiał nie jest niestety najlepszej jakości, ale wystarczy aby sprawdzić czego możemy spodziewać się po nowej odsłonie.

Dynasty Warriors 9 - zapis pokazu z ChinaJoy 2017

Dynasty Warriors 9 ma pojawić się jeszcze w tym roku, ale na ten moment wiadomo o Japonii. Gra ma być dostępna na naszym rynku, ale nie wiadomo czy tylko na PlayStation 4 i czy nie w przyszłym roku. Wiemy też, że gra będzie miała wsparcie PlayStation 4 Pro co ma przełożyć się na jakość obrazu w 4K przy 30 klatkach na sekundę lub rozdzielczość 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Nie do końca wiadomo jak będzie to wyglądać przy zwykłym PlayStation 4, ale możemy się tutaj spodziewać 1080p przy 30 klatkach na sekundę lub 720p przy 60 klatkach na sekundę. Wiemy też, deweloperzy mają trudności z wprowadzeniem trybu kooperacji, więc raczej nie ma co się tego spodziewać.

Źródło: http://www.dualshockers.com/first-dynasty-warriors-9-gameplay-video-ps4/

Tagi: Dynasty Warriors 9 Koei Tecmo Omega Force playstation 4 wideo