Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 26.07.2017 11:28
THQ Nordic zapowie dwie gry na Gamescomie - kontynuację i nowe IP!
352V

THQ Nordic zapowie dwie gry na Gamescomie - kontynuację i nowe IP!

THQ Nordic pojawi się na tegorocznych targach Gamescom odbywających się w Kolonii. Studio opublikowało swoje plany odnośnie imprezy - zapowiedziane zostaną dwie gry: jedna z nich to kontynuacja znanej serii, a druga to całkowicie nowa marka.

THQ Nordic możecie kojarzyć za sprawą zapowiedzianego stosunkowo niedawno Darksiders III, które zachwyca swoim stylem artystycznym. Możecie też kojarzyć ich jako wydawcę gier niszowych - choćby This is the Police, które zrecenzował u nas Sebastian. No i jest to firma, w rękach której leżą prawa do serii "kolorującej" platformówki de Blob.

de Blob może pojawić się na PlayStation 4

THQ Nordic zapowiedziało, że pojawi się na tegorocznej odsłonie targów Gamescom. Tym samym ma zaprezentować 8 gier, z czego 2 będą czymś całkiem nowym. Jedna z nich to kontynuacja  "dobrze znanej, przerażającej i tajemniczej" serii. Więcej informacji nie zostało na ten temat ujawnionych. Oprócz tego możemy spodziewać się całkiem nowej marki. Według dostępnych informacji ma to być RPG osadzone w otwartym świecie i unikalnym uniwersum. W opisie pojawiają się jeszcze słowa "post-apokaliptyczne klimaty kung-fu".

Na imprezie na pewno pojawi się Elex, który będzie dostępny do przetestowania w niemal finalnej wersji. Pojawi się też Battle Chasers, SpellForce 3, Aquanox: Deep Descent, Wreckfest i The Guild 3. Darksiders 3 pewnie się nie pojawi, więc pozostaje nam poniższy zwiastun na pocieszenie. Gamescom odbędzie się w dniach 22-26 sierpnia 2017 roku.

Darsiders III na oficjalnej zapowiedzi wideo

 

Źródło: https://www.thqnordic.com/article/thq-nordic-announces-its-gamescom-2017-line

Tagi: gamescom 2017 THQ Nordic