Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 26.07.2017 10:25
Dragon Ball FighterZ - zapisy do bety opóźnione
400V

Dragon Ball FighterZ - zapisy do bety opóźnione

Dragon Ball FighterZ jakiś czas temu ogłosiło, że rozpoczną się zapisy do zamkniętych testów beta. Dzisiaj Bandai Namco ogłosiło, że te zostaną lekko opóźnione.

Dragon Ball FighterZ zapowiada się jak spełnienie marzeń fanów Dragon Ball oraz bijatyk. Za grę odpowiadać będą prawdziwi mistrzowie nurtu dwuwymiarowych bijatyk, czyli Arc System Works. Możemy więc spodziewać się najwyższej jakości. Deweloperzy skorzystają z nowej wersji silnika, który pozwoli im na przepiękną imitację 2D w trójwymiarowym środowisku.

Dragon Ball FighterZ - Beta, polska wersja językowa i Trunks w akcji!

Zapisy do testów beta Dragon Ball FighterZ zostały opóźnione. Ma to związek z ogromnym zainteresowaniem, którego twórcy się nie spodziewali. W związku z tym chcą udostępnić ją większej ilości graczy, co wiąże się z przebudowaniem całego procesu przyjmowania zapisów, a to z kolei prowadzi do opóźnień. Wiadomość pojawiła się na oficjalnym profilu Bandai Namco w serwisie twitter.

Kiedy więc będziemy mogli zapisać się do bety Dragon Ball FighterZ? Możliwość ta ma pojawić się 22 sierpnia 2017 roku. Same testy mają trwać od 16-18 września 2017 roku. Więcej szczegółów na ten temat ma pojawić się wkrótce. Premiera gry przewidziana jest na przyszły rok. Poniżej znajdziecie zwiastun z tegorocznego E3.

Dragon Ball FighterZ na zwiastunie z E3 2017

 

Źródło: https://twitter.com/BandaiNamcoUS/

Tagi: Arc System Works Bandai Namco beta Dragon Ball FighterZ playstation 4