Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 26.07.2017 08:58
LawBreakers rozpocznie niedługo otwartą betę i konkurs!
428V

LawBreakers rozpocznie niedługo otwartą betę i konkurs!

LawBreakers doczeka się otwartych testów beta. Rozpoczną się jeszcze w tym tygodniu. Poprzednie testy były zamknięte i na ten moment gra spotyka się z mieszanym odbiorem, ale teraz sami będziecie mogli sprawdzić czy gra się Wam podoba.

LawBreakers w ramach zamkniętych testów beta pozwalało nam przetestować kilka map, podobnych do siebie trybów i postaci, z których niektóre były zbyt silne bądź zbyt słabe. Przydałoby się też większe zróżnicowanie i przymuszenie wyboru danych klas, tak aby wymusić na graczach bardziej drużynową grę, - choć tego pewnie doczekamy się w grach rankingowych. Tak czy siak, w swoich wrażeniach napisałem, że przed LawBreakers jeszcze sporo pracy, jeśli gra chce zaistnieć wśród sieciowych strzelanek.

LawBreakers może stać się nowym hitem w świecie FPS-ów

To co jest fajne w LawBreakers to to, że gra wyróżnia się swoją stylistyką. Ma ogólnie też pomysł na siebie, czyli cała ta zabawa z grawitacją. Teraz sami będziecie mogli sprawdzić, czy oferuje coś ponadto. Już w piątek tego tygodnia, czyli 28-ego lipca rozpoczną się otwarte testy beta. Pograć w grę będziemy mogli do 31 lipca co przypada na poniedziałek. Klienta bety można pobrać sobie przed czasem. W otwartą betę będzie można zagrać od 16:00 w piątek 28 lipca, do poniedziałku 31 lipca, godziny 16:00

LawBreakers - rozgrywka z zamkniętej bety

LawBreakers ma pojawić się 8 sierpnia 2017 roku. Początkowo gra zaczynała jako F2P, ale porzucono ten pomysł, aby stworzyć pełnoprawny tytuł AAA. Zdecydowanie wyszło to grze na dobre, ale musi jeszcze czym przyciągnąć graczy. Osobiście trzymam za nią kciuki, bo ma duży potencjał.

Na koniec informacja o konkursie. Wystarczy, że zagramy w betę, zrobimy zrzut ekranu z użyciem opcji Share i wrzucimy go na twittera z hashtagami #SkilledAF i #LBBetaPS4. Dzięki temu będziemy mogli wziąć udział w losowaniu. Więcej informacji znajdziecie tutaj, a poniżej jest grafika konkursowa.

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/lawbreakers-open-beta-dates-pre-download/

Tagi: beta boss key productions Lawbreakers playstation 4 wideo