Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.07.2017 20:42
Yakuza 7 nadciąga?
492V

Yakuza 7 nadciąga?

Zachód dalej czeka na Yakuza Kiwami oraz Yakuza 6, a wszystkie znaki na niebie i ziemi zwiastują, że lada chwila zobaczymy zapowiedź pełnoprawnej, siódmej odsłony cyklu.

Yakuza Kiwami dotrze do nas za miesiąc i pozwoli na nowo poznać historię, która dała początek legendarnej serii gier. W przyszłym roku otrzymamy z kolei Yakuza 6 - ta natomiast będzie zwieńczeniem opowieści głównego bohatera obecnego z serią od czasów jej początku. Co dalej? Prawdopodobnie o tym przekonamy się już w sierpniu.

Yakuza Kiwami dostała niesamowity zwiastun!

Sega zaprasza na specjalną prezentację, na której poznamy nowe projekty Yakuza Studios - twórców cyklu Yakuza oraz niedocenionego Binary Domain. Nie mamy pewności co zostanie ukazane, ale Toshihiro Nagoshi dosyć otwarcie mówi o przyszłości cyklu Yakuza i kolejnych odsłonach marki. Wiemy, że tytuł na pewno powstanie i przedstawi nowego protagonistę. Sama technologia napędzająca Yakuza 6 została opracowana w taki sposób, aby wykrzesać jej potencjał dopiero na przestrzeni kolejnych dwóch gier. Zaproszeniu towarzyszy informacja, że mamy "oczekiwać czegoś spodziewanego". Impreza odbędzie się dnia 26 sierpnia.

Yakuza 7 zdaje się być pewniakiem.... albo Yakuza Kiwami 2, bo studio wypowiadało się już pozytywnie w kontekście odświeżenia kolejnych odsłon. Liczba mnoga może sugerować, że doczekamy się więcej niż jednej zapowiedzi. Osobiście nie miałbym nic przeciwko kontynuacji Binary Domain.

Yakuza 6 - zwiastun E3 2017


 

 

Źródło: http://gematsu.com/2017/07/yakuza-studio-new-titles-presentation-set-august-26

Tagi: PlayStation 4 SEGA wideo yakuza