Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.07.2017 19:53
Destiny 2. Wymagający tryb przetrwania ukazany na nowej mapie
333V

Destiny 2. Wymagający tryb przetrwania ukazany na nowej mapie

Destiny 2 pozwoli nam wziąć udział w rywalizacji nastawionej na przetrwanie. Będzie to rozgrywka wieloosobowa, gdzie uczestnicy mają ograniczoną liczbę żyć. Dzisiaj możemy zobaczyć tryb w akcji i sprawdzić przy okazji nową mapę.

Destiny 2 - każdy widzi jakie jest. Jeśli materiały wideo to za mało, to zawsze można wziąć udział w beta testach, które potrwają dłużej niż planowano. Największy zarzut odnośnie wielkiej kontynuacji to zbyt mało radykalnych zmian, ale czy to źle? Na pewno nie dla miłośników pierwszej odsłony a znam ludzi, którzy poświęcili jej setki godzin.

Destiny 2 - beta będzie dostępna dłużej

Destiny 2 w ramach bety daje nam dostęp do pierwszej misji fabularnej. Możemy na własne oczy obejrzeć rozpoczęcie gry i upadek Tower z powodu inwazji wrogiej rasy. Oczywiście jest jeszcze aktywność kooperacyjna w postaci misji strike, gdzie z innymi graczami pokonujemy bossa.

Dzisiaj z kolei możemy obejrzeć nowe wideo. Trwający 7 minut materiał przedstawia rozgrywkę na Altar of Flame. Jest to nowa mapa, na której rozegrano drużynowy mecz przetrwania. Jest to wariant zabawy nastawiony na rywalizację z innymi graczami, gdzie każdy uczestnik musi się liczyć z ograniczoną liczbą żyć i odrodzeń.

Destiny 2 - 7 minut z rozgrywki na Altar of Flame

Destiny 2 pojawi się na rynku 6 września. Bungie nie stawia na rewolucje a zamiast tego dostarczy graczom poprawną ewolucję, rozwijając po prostu znany i lubiany trzon rozgrywki. Tytuł ma być bardziej otwarty i różnorodny. Nie zabraknie stałego wsparcia i rozwijania gry za sprawą dodatkowej zawartości. Podoba Wam się taki kierunek rozwoju uniwersum, czy oczekiwaliście czegoś większego i bardziej odmiennego?

Źródło: YouTube (IGN)

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4 wideo