Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.07.2017 19:10
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy w klimatach polskiego rapu
703V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy w klimatach polskiego rapu

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy otrzymało rodzimy akcent w postaci własnego utworu muzycznego. Posłuchajcie jak polski fan serii i raper nawija o powrocie kultowej trylogii!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to niesamowicie udany powrót cyklu, który w przeszłości bawił całe pokolenie graczy. Miliony fanów czekało na ten debiut od lat, a wyniki finansowe wskazują jasno, że Activision z ekipą Vicarious Vision rozbili bank! Wydarzenie tego typu zdarza się naprawdę rzadko, więc niektórzy starają się je upamiętnić w wyjątkowy sposób.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy znowu numerem 1 w Wielkiej Brytanii!

MC Sobieski to polski raper niezależny i czasem zdarza mu się nagrać kawałek zainspirowany grami. 35. latek cierpi na postępującą chorobę, która stopniowo odbiera mu wzrok, więc ukojenie znajduje w muzyce i eksponowaniu za jej pomocą swego talentu artystycznego. Jego utwory można odsłuchać nieodpłatnie w serwisie YouTube. Na jego kanale znajdziecie chociażby muzykę inspirowaną Wiedźminem. Teraz przyszła jednak pora na odświeżoną maskotkę pierwszego PlayStation.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy jako gwiazda polskiej sceny rapu! Kto by pomyślał, że seria odciśnie tak głęboko swoje piętno. MC Sobieski najwidoczniej również jest wielkim fanem cyklu i daje upust swemu uwielbieniu poprzez pozytywny utwór świętujący powrót kultowego Crasha. W ten sposób powołano do życia przyjemny klip zamieszczony poniżej. Jak Wam się podoba?

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - MC Sobieski "Powrót Crasha"

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy od dnia debiutu znajduje się na szczytach listy sprzedaży. W zaledwie dwa dni pokonało też konkurencję z całego miesiąca i stało najchętniej kupowaną pozycją czerwca! Taki sukces nie może przejść niezauważony, więc możemy być pewni tego, że Activion pójdzie za ciosem. Odświeżony pakiet przygód Spyro The Dragon? Może odrestaurowane Crash Team Racing z trybem sieciowym? Ewentualnie całkowicie nowa gra z Crashem Bandicootem - co Wam się najbardziej marzy z tego typu możliwości?

Źródło: YouTube (PlayStation Polska EXTRA)

Tagi: Activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy mc sobieski playstation 4 rap Vicarious Visions wideo