Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.07.2017 17:57
Fortnite. Premierowy zwiastun zachęca do kupna wczesnej wersji gry
308V

Fortnite. Premierowy zwiastun zachęca do kupna wczesnej wersji gry

Fortnite pojawiło się dzisiaj w PS Store, więc twórcy świętują i publikują nowy zwiastun. Miejcie jednak na uwadze, że gra będzie "darmowa" dopiero w przyszłym roku kiedy to odbędzie się prawdziwa premiera. Teraz możecie zapłacić, aby bawić się z wczesną wersją gry.

Fortnite zostało zapowiedziane przed kilkoma latami. O produkcji przez dłuższy czas było cicho i wielu uważało, że została skasowana. Jakiś czas temu twórcy jednak ruszyli z promocją i prezentacją gry, a teraz udostępnili ją dla wszystkich graczy w ramach wczesnego dostępu. Posiadacze PlayStation 4 mogą więc od dzisiaj wypróbować nowe dzieło legendarnych twórców z Epic Games.

Fortnite - twórcy tłumaczą jak grać i w ich tytuł

Fortnite zadebiutowało w PS Store we wczesnej wersji, więc otrzymaliśmy z tej okazji zwiastun premierowy. Tytuł skupia się na kooperacyjnej rozgrywce, gdzie trzonem zabawy jest budowanie potężnych fortec i walka z hordami wrogów. Nie brakuje też rozbudowanych opcji survivalu i różnorodnych misji urozmaicających obcowanie z grą.

Fortnite - zwiastun premierowy

Miejcie na uwadze, że Fortnite będzie działało w modelu free-to-play, gdy już faktycznie zadebiutuje na rynku w 2018 roku. Jeśli jednak zdecydujecie się na kupno wczesnej wersji, to możecie liczyć na status "założyciela" i specjalne bonusy. Produkcja otrzymała też pudełkowe wydanie, którego kupno da Wam dostęp do 8 rzadkich bohaterów i 4 rzadkich broni oraz ekskluzywnego pistoletu.

Ktoś z Was skusi się na bycie płatnym testerem?

Źródło: YouTube (Fortnite)

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Publishing playstation 4 wiedeo