Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.07.2017 17:34
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo i długi fragment świetnej rozgrywki!
725V

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo i długi fragment świetnej rozgrywki!

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo doczekało się nowego wideo, na którym możemy podziwiać czystą rozgrywkę. Jest to ten sam fragment jaki niedawno ogrywali zaproszeni dziennikarze. Zobaczcie co Was czeka w ostatniej odsłonie serii stworzonej przez Naughty Dog!

Pracę nad Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zostały już zakończone, więc premiera odbędzie się dosłownie lada moment, bo za niecały miesiąc. Dzisiaj na łamach serwisu opublikowaliśmy dla Was nasze wrażenia ze specjalnego pokazu. Niestety, ale nie mogliśmy nagrywać na nim materiałów. Na szczęście z pomocą przychodzi samo Sony i publikuje stosowne wideo przedstawiające wycinek z wersji demonstracyjnej.

Nasze wrażenia z Uncharted: Zginione Dziedzictwo - kolejny hit Naughty Dog?

Nathan Drake odchodzi, aby zrobić miejsce dla dziewczyn z Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Chloe i Nadine zastępują dotychczasową twarz serii i wyruszają w niebezpieczną przygodę do Indii. Będzie to pełnoprawna i angażująca opowieść robiąca użytek z trzonu rozgrywki Uncharted 4: Kres Złodzieja. Wrócą więc wszystkie najlepsze elementy pokroju skradania i korzystania ze specjalnej liny oraz bardziej otwarte etapy. Te będą większe niż kiedykolwiek wcześniej!

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - nowa rozgrywka

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo ponownie będzie utrzymane w klimatach najlepszych filmów przygodowych i zabierze nas tym razem do nowego środowiska. Bohaterki wyruszają do Indii, aby odnaleźć pęknięty kieł Ganeshy. Nie tylko one pragną położyć ręce na tym mitycznym przedmiocie. Przeszkadzać będzie nam przywódca rebelii Asav, który w jakiś sposób powiązany jest z Nadine. Angażująca historia to jedno - nowy materiał pozwala rzucić okiem na fragmenty rozgrywki. Ta, jak zwykle, jest efektowna i spodoba się dotychczasowym fanom serii, o czym przeczytacie w naszych wrażeniach z pokazu.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zaczynało jako mniejszy projekt, ale przerodziło się w pełnoprawną grę. Wiemy, że przygoda ma starczyć nawet na 10 godzin. Produkcja zadebiutuje w pudełku jako samodzielny tytuł oferując dostęp do trybu wieloosobowego z Uncharted 4: Kres Złodzieja. Jeśli jednak posiadacie ostatnią odsłonę serii, to będziecie mogli zakupić cyfrowe rozszerzenie.

Premiera najnowszego dzieła Naughty Dog nastąpi już 23 sierpnia.

Źródło: YouTube (PlayStation EU)

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment Uncharted: Zaginione Dziedzictwo wideo