Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 25.07.2017 12:02
Warframe upiększone i z dodatkami
442V

Warframe upiększone i z dodatkami

Warframe doczekało się nowego, darmowego dodatku, który upiększa niektóre z lokacji oraz oddaje do dyspozycji nową postać. Jest zwiastun oraz zrzuty ekranu prezentujące nowości.

Warframe cieszy się ogromną popularnością. W czerwcu dowiedzieliśmy się, że grę pobrało 30 milionów użytkowników. W związku z tym jej konstrukcja znacznie się zmieni. Od teraz zamiast korytarzowych lokacji do czynienia mieć będziemy z otwartym światem. Zanim to jednak może nastąpić, gra potrzebuje zaktualizowania - ta jest już dostępna.

Warframe szykuje rewolucję - nadchodzi otwarty świat!

Warframe może cieszyć się upiększonymi lokacjami ziemskimi. Cechuje je teraz bogatsza flora i fauną, lepsze oświetlenie i krótko rzecz ujmując wygląda po prostu ładniej. Porównanie do poprzednich wersji znajdziecie na nagraniu poniżej, specjalnie przygotowanym przez twórców.

Warframe z prezentacją odnowionej grafiki

Oprócz tego Warframe będzie trochę mniej zajmować. Twórcy przejrzeli pliki gry i wywalili wiele z nich, które od dawna nie były używane, ale zajmowały miejsce. Dzięki temu uszczuplającemu zabiegowi gra zajmuje o te 20GB mniej. Zabieg miał też na celu przygotowanie gry na przyjęcie otwartego świata, co ma nastąpić jeszcze w tym roku. Do gry trafiła też nowa postać, która została zaprezentowana na poniższym wideo.

Warframe - prezentacja nowej postaci, Harrow

 

Źródło: https://www.warframe.com/pl/chains-of-harrow

Tagi: Digital Extremes playstation 4 Warframe wideo